Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a skype-ban az,...

Mit jelent a skype-ban az, hogy a fájlátvitel közvetetten történik?

Figyelt kérdés
És hogy lehet ezt átállítani normálisra? Akivel küldeni akarunk egymásnak fájlokat, már régebben engedélyeztük az átvitelt, az eredeti beállításokon nem változtattunk és mégis ezt csinálja, baromi lassú, egy 35 MB-s file-t több mint három óra alatt akar átküldeni. :S Kérlek segítsetek!
2010. márc. 13. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A közvetett azt jelenti, hogy a Skype szerverén keresztül megy az adat. A közvetlenhez mindkettőtöknek úgy kell kapcsolódni, hogy az adott portok oda-vissza megnyithatók legyenek (tűzfalon, routeren). De nem tudom melyik port(ok). Nincs Skype-om :)
2010. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok,ugyan ez a problémám,de nem mindenkivel van ez a probléma... t-home-os vagyok és t-home-sal nem megy... mással igen... nem tudom számít-e... most mentünk át IPTV-re azóta van ez..
2013. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!