Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire ajánlott 18 éves...

Mennyire ajánlott 18 éves lánynak nyugtatót szedni?

Figyelt kérdés
Ha orvos írja fel.
2011. ápr. 2. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Atyai részről két nagy pofon hatásosabb lenne.


Amúgy orbitális hülyeség. Ha depis vagy, legfeljebb igyál. Drogok, nyugtatók felejtősek.

2011. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a pia nem drog szerinted? -.-" idióta... neked kéne a pofon.


szerintem ne, tapasztalatból mondom. több ismerősöm szedett nyugtatót, és én láttam őket megváltozni tőle. hidd el, lehet, hogy most azt hiszed, nem lehet tőle bajod, de később megbánnád. próbálj ki inkább alternatív gyógymódokat a gyógyszerek helyett.

2011. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pia a legkevésbé ártalmas. A pofont meg tartogasd magadnak.
2011. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"– állítják brit kutatók."


Nem is az alkoholizmusra gondoltam. De attól, hogy ha rossz napja van valakinek, és megiszik 2 sört, sem neki, sem a társadalomnak nem lesz baja.

2011. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugtatoteakeverek, Hangulatteakeverek. Ezek a Herbarianak a kesz termekei.

Ezeket lehet hasznalni, de az eletkorulmenyeidet nem fogjak megvaltoztatni, tehat atsegitenek ezen a nehez idoszakon, s nyugodtabb leszel, es jol fogsz aludni Tole.

A stressznek a kivalto okat szuntesd meg!

2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem én akarom felíratni, hanem az orvos:/


köszönöm a válaszokat:)

/a teákat ki fogom próbálni:)/

2011. ápr. 2. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól még nem kell kiváltani :)

Ez ugyanolyan, mint hogy volt egy csomó a karomban, elmentem vele orvoshoz, nyomban ki akarta vágni. Nem engedtem, hazajöttem, bekentem véraláfutásra való kenőccsel, 1 hét alatt elmúlt. Mellesleg valószínűsíthető, hogy az orvosok is jutalékot kapnak a felírt gyógyszerből.

2011. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18


Hogy változik meg tőle az ember, és miért bánja meg később? Ez érdekelne ...

2011. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Onismeret!

Az a baj a mai korszakban, hogy nagyon sok fiatal, de idosebb ember is stresszes es ideges, tehat ilyenkor elmennek az orvoshoz, az orvos pedig a tunetet fogja kezelni.

TEhat gyomorfajdalom, remeges, hasmenes, szekrekedes es meg lehetne sorolni,

akkor nyugtatot ir fel, mivel azzal tisztaban van, hogy ezeknek a betegsegeket az idegrendszer produkalja, tehat az okot nem fogja keresni!

Ezert nagyon fontos az, hogy megismerjuk a szervezetunket es odafigyeljunk arra.

TEhat mint jelen esetben is. A kerdezo tisztaban azzal, hogy a tuneteinek a stressz a kivaltoja, de talan azt meg az orvosnak sem mondja el oszinten,

s igy mit tesz a dr. Ur, felir egy nyugtatot!

Amikor ezt a nyugtatot elkezdik szedni, de nem valatoztatnak az eletkorulmenyeken, akkor a tunetek tovabb fognak jelentkezni, s igy folyamatos orvoshoz jaras lesz a vege, s ujabb adag gyogyszerek, amik aztan artalmasak is lesznek a szervezetre.

Hogy mennyire lehet az artalmas, az mindig az egyentol fugg, hiszen a szervezetek nem egyformak, s igy reagalni sem fognak egyforman.

A kivalasztorendszert fogja eloszor is tonkre tenni a sok gyogyszer, s mivel kezdodott ez el, egy sima nyugtato talblettanak a szedesevel!

Viszont kozben a tobbi tunetekre is gyogyszeres kezelest kap, tehat ott is csak elfajulnak azok a betegsegek.

Ezeket tapasztalatbol tudom, mivel a termeszetgyogyasznak vagyok a hive es nagyon sok hasonlo esettel talalkoztam, es azok mar sulyosabb betegsegek voltak, de a kivalto ok, a stressz volt!

2011. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!