Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kipróbáljam az...

Szerintetek kipróbáljam az intimtölcsért?

Figyelt kérdés

Tampont használok, erős a vérzésem. Suliban nagyon gusztustalanok a wc-k, ezért nagyon nem szívesen cserélek ott, de hát muszáj... :S Kézfertőtlenítés (ami nagyon szárítja a kezem, ekcémás vagyok), ráadásul muszáj vagyok ráülni a wc-re...

Kb anyagi csőd a tamponvásárlás, apa olyankor mindig csúnyán néz rám.. :P de hát nem tehetek róla..


Szóval van itt olyan, aki használ ilyet? Szívesen kipróbálnám, csak kicsit azért félek.. :)


16/L


2011. febr. 20. 16:04
1 2
 11/18 tetris ***** válasza:
22%
Amikor kibányászod a tölcsért, könyékig véres leszel!
2011. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

78%-os vagyok

Én tapasztalatból beszéltem. Pénzkidobás volt. 2 napig bírták az idegeim.

2011. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem. És nem akarod eladni?:DD
2011. febr. 20. 16:40
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg képes lennél más által használt vackot magadba rakni? Nem gondolsz bele, hogy mennyire egészségtelen ötlet?


Eleve ez a tölcsér nem jó semmire - akik jókat irnak róla, azok csak el akarják adni másoknak.

2011. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is ekcémás vagyok ugyhogy megértelek:D

most akarok venni, mert barátnőm használja és jókat mond róla. állítólag nem könnyü megszokni, kell vagy 2 ciklus mire megtanulod használni, utána semmi gond:P

először én is undorodtam tőle, hogy mi ez már, egy pohár üditő vámpíroknak:D de tovább bírja mint a tampon, barátnőm szerint 5-6 orát simán, ugyhogy nem kell a suliban mosigálni, hazaérsz vele:D

www.laxus.hu - itt van olcsóbb.

2011. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én használom egy éve, és nagyon is jó. igen, meg kell tanulni, hogy hogy rakd be, meg főleg, hogy hogy vedd ki, de 5 órát simán kibír, nem kell cserélgetni a suliban. de ha akarod, akkor vigyél palackos vizet a vécébe, azzal elöblítheted. aki két napig bírta, az egy türelmetlen. először a tamponnal is kínlódtam, mire sikerült felrakni...
2012. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14-es, marhaságot írsz. miért akarnám eladni azt, amit használok? és azért ki venne meg egy használt intimtölcsért? igenis nagyon jó, nem kell a vécére lopóznom a tamponnal/betéttel a kezemben, hogy mindenki lássa.

ja, kérdező, ha félsz, hogy rosszul rakod be, főleg az erősebb napokon rakj be mellé egy tisztasági betétet, azzal meg van oldva, ha esetleg szivárog.

2012. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es: a kérdezö érdeklödött, hogy nem akarod-e eladni, erre irtam a válaszomat (a 14.es )
2012. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!