Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kipróbáljam az...

Szerintetek kipróbáljam az intimtölcsért?

Figyelt kérdés

Tampont használok, erős a vérzésem. Suliban nagyon gusztustalanok a wc-k, ezért nagyon nem szívesen cserélek ott, de hát muszáj... :S Kézfertőtlenítés (ami nagyon szárítja a kezem, ekcémás vagyok), ráadásul muszáj vagyok ráülni a wc-re...

Kb anyagi csőd a tamponvásárlás, apa olyankor mindig csúnyán néz rám.. :P de hát nem tehetek róla..


Szóval van itt olyan, aki használ ilyet? Szívesen kipróbálnám, csak kicsit azért félek.. :)


16/L


2011. febr. 20. 16:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja, és nem tudtok valami boltot, ahol lehet venni? Nem szeretek neten rendelni.. :)

Esetleg dm, müller?

2011. febr. 20. 16:07
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Az intimtölcsért is cserélni kell, ráadásul nem hiszem, hogy a suli mosdójában akarnád kimosni.

Én nem javaslom.

Használj vastag betétet ha ennyire erős a vérzésed, esetleg tampont és betétet egyszerre.

2011. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elvileg ez az izé kibír 12 órát is, de nekem elég lenne csak 5 is, azt meg 1 tampon se bírja ki, ráadásul kiszárítja a hüvelyemet.. :/

A betéttől idegrohamot kapok, szóval az nagyon nagyon felejtős.


Félek kiadni erre 7000 Ft-ot... :S

2011. febr. 20. 16:10
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van valaki, aki tud olcsóbb márkát? Én a ladycup-ot néztem, az 7000Ft
2011. febr. 20. 16:11
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Hidd el, kevésbé gusztustalan egy tampont kicserélni, mint az intimtölcsért, és föként nyilvános helyen (iskola, munkahely) még problemás is, mert a mosdó kivül van, és ott kinn kellene mosogatnod - ami a többieknek is elég visszataszitó látvány.

Sokkal kevésbé higiénikus, nem biztos - mellette beázhatsz, sokkal több fertözést kaphatsz, mert a müanyag alatt felázik a méhszáj.

2011. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetris ***** válasza:
23%
Azzal a tölcsérrel akarsz szerencsétlekedni a suliban?Képzeld a többi lány képét, amikor a tölcsérkédet kimosod, ők meg ott állnak a hátad mögött, mert éppen cigiznek a WC-ben. Inkább menj ki minden szünetben betétet cserélni.
2011. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem mosogatnám el ott, mivel nem is cserélném ki a suliban. :)) Értitek?
2011. febr. 20. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha a betéttől idegrohamot kapsz akkor ettől a tölcsértől a pszichiátriára fogsz kerülni.

Komolyan mondom. Szerintem halál milyen macerás és mennyire nem higiénikus. Nem véletlenül nem tud elterjedni.

2011. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Figyu, nem biztos, hogy nem kell cserélned a suliban. Erre semmilyen garancia nincsen. Ez egy műanyag ami nem tud tökéletesen simulni a hüvelyedhez, mint a tampon, mivel ezt hajtogatnod kell, hogy beférjen. Simán benne van a pakliban, hogy minden mellé folyik mert véletlenül úgy gyűröd.
2011. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

78%-os: oké, megértettem.


Esetleg valaki, akinek TAPASZTALATA van?:)

2011. febr. 20. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!