Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kipróbáljam milyen berúgni?...

Kipróbáljam milyen berúgni? Ártani fog?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, kíváncsi vagyok milyen lehet berúgni, ki merjem próbálni, persze csak itthon. Sokat árt egy fejlődő szervezetnek az alkohol? Tényleg megöli az agysejteket?

Úgy hallottam hogy pl. a vörösbornak vannak jó hatásai.

Merjem?

Köszönöm szépen, kérlek ne nézzetek hülyének vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok. Még nem voltam berúgva.


2011. máj. 13. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
NE OTTHON!! Menj át haverhoz inkább, ha engem anyám meglátna berúgva, kib.szna mint macskát sz.rni...
2011. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne tedd nem lesz az neked jó!!!
2011. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért nem lesz jó?

Azért itthon akarom, mert anyukámék nagyon ritkán, max. havonta 1x szoktak inni, persze csak mértékkel, és akkor én simán tudok magamnak szerezni, van amikor kérek, de az a baj, hogy max egy fél pohárral adnak és többet nem, sajnos.

2011. máj. 13. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:

18év alatt elég szomorú, ha hozzájutsz nyilvános helyen

alkoholhoz. A másik sokkal veszélyesebb az alkohol fogyasztás ha nem vagy hozzászokva, mintha rendszeresen piálnál.

Szerintem nincs értelme kipróbálni.

2011. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vörösbornak vannak jó hatásai, de nem 15 évesen és nem úgy hogy berúgsz tőle, hanem csak napi pár deci..

Egyébként szerintem nincs értelme otthon csak úgy berúgni, inkább barátokkal jó az, de ezzel is várhatnál még pár évet mert a végén még tényleg elbutulsz. Én kb. 17-18 éves voltam mikor először berúgtam, nem maradsz le semmiről.

2011. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme kipróbálni. Egyedül berúgni unalmas és rossz.
2011. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem te h.ülye vagy. Csak úgy berúgni? Semmi értelme. Haverokkal úgy már igen. De szerintem egy nőnek szánalmas, ha berúg mint az állat, úgy hogy nem is tud magáról. Még az is, ha annyira berúg, hogy hányjon. Igyál alkoholt, de csak mértékkel. Nekem is adnak itthon ha kérek. Van mikor megiszok egy boros kólát, amitől semmi bajom nincs.
2011. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hellosztok ***** válasza:
figyelj én szerintem hülyeség hogy othol ha téleg berugni akarsz akkor men el haverokal bulizni és ugy! othon szüleid mit kapnának he hogy csak ugy hót részegre innád magad gondolkoz!menj el bulizni haverokall és ugy!am semi bajod nem lesz töle ha nem rendszeresen csinálod jó sok el psuztul az agy sejtedböl de nem veszed fel!egyszer kétszer oké szülökel iszol akkor mértékel!
2011. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A nagy MERLEG válasza:
Ja probald ki...nagyon jo erzes mindent osszehanyni es azt sem tudni melyik vilagon vagy es meg jon a masnapossag az megjobb ...........
2011. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen ittam először de eleinte csak iszogattam aztán előfordult olyan is,hogy már elvoltam rendesen szédülve de végsősoron 16 évesen jutottam oda,hogy annyira készvoltam a szesztől,hogy semmit nemtudtam magamról. Ha annyira kiakarod próbálni szerintem 1x lehet a sok f@sz aki azt mondja h egyből megvakulsz,meghalsz,fogyatékos leszel csak ferdít. Nem lesz semmi bajod a másnaposságon kivül..bár a mértékletesség a legfontosabb ha az ember iszik..ÉS NE OTTHON:DDDDD
2011. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!