Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondják nekem, depressziós...

Azt mondják nekem, depressziós vagyok.14/F (lent) KÉRLEK SEGÍTSETEK/?

Figyelt kérdés

Ez depresszió?

Most vagyok 14éves és már az óvodában nem szerettem játszani a többiekkel,nem vettem részt a foglalkozásokon.

Iskola első három évében voltak˝dühkitöréseim˝

ezután szüleim elváltak sok volt a veszekedésük.

Nem kedvelnek engem az iskolában.

Nem volt még egy barátnőm sem

Nem vagyok valami jó a tanulás terén.

nem vagyok szép sem.

elvileg még tanulási problémáim is vannak.

tehát egy˝lúzer˝vagyok

És NEM AKAROK TOVÁBB ÉLNI!!!!!!!


2011. jan. 3. 15:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Csak nekem olyan furcsa hogy én normálisan állok az emberekhez,és ők nem kedvelnek.

Most fogok ballagni a suliból,nem tudom hova mennyek tovább,mit tegyek.

Igazán köszönöm a válaszokat!!

2011. jan. 4. 13:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Gimit azonnal válts,ha rossz lesz az osztály! Egyébként ott találja meg az ember a legjobb barátait!
2011. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Elég furcsa,de megkívántam a cigit.

ISMÉT!voltak alkalmak fél évente két hét amikor egy csomót cigiztem.

tegnap egy cigány ütlegelt tesiórán,majd kidobott a kukába.

a tanár neki hitt.

2011. jan. 6. 15:47
 14/15 anonim válasza:

Mindenképpen beszélned kellene valakivel, akiben megbízol. Ettől jobban éreznéd magad. Ha nincs ilyen, akkor pszichológushoz kellene menned. Már csak a cigizés miatt is, mert a lelki állapotod miatt cigizel, és ez hosszútávon nagyon rossz. Próbáld meg felfedezni, hogy mitől vagy különleges ember, és hogy mi az, amitől jó kedved lesz. Már írtam, hogy hasonló helyzetben én is így éreztem magam.

15/L

2011. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hello ismerös ez a történet :( nekemis elváltak szüleim kiskoromba kb 5 éves lehettem... és énis utáltam oviba + suliba járni mert sürün szekáltak a többiek..... am ha gondolod irj priit és megadom msn-em 18/f
2011. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!