Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK Nagyon fáj a...

SEGÍTSETEK Nagyon fáj a hüvelyem, talán az alhasam is?

Figyelt kérdés
Ne szóljatok le érte, meg nem akarok h*lye válaszokat,de mint minden tini szoktam masztizni,és szoktam feldugni dolgokat,és most reggelre nagyon fáj a hüvelyem,és pisilési ingerem van, mitől van ez? lehet hogy elkaptam valami fertőzést? Nagyon rossz:S Anyának nem akarok szólni,és valalmilyen gyógyszert bekéne szedni rá,de mit?:(
2011. aug. 26. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Leginkább egy nőgyógyászt. A kezeletlen fertőzés gyulladást, hegesedést és meddőséget okoz.

Ha a hasad is fáj, az már elég rossz jel, tovább tejedt a fertőzés a hüvelyből. Irány a doki, ha nem akarsz még nagyobb baj. Bármit szedsz be rá, nem fog használni, mert nem tudod, mi bajod. És mielőtt jönnének az okosok a Canestennel, előre szólok, hogy ez - a tünetek alapján - NEM gomba.

2011. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el gyerek nőgyógyászatra /hány éves vagy?/ elmehetsz szülő nélkül is.
2011. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mensid mikorra várod? Egyébként bármennyire ciki is, szerintem az egészséged fontosabb, mint a büszkeséged, és igenis szólj anyukádnak. Mivel nem írtad, hogy viszketne, vagy folyásod lenne, ezért szerintem ez nem gomba. Ha már az alhasad is fáj, ott már gondok vannak. Lehet, hogy továbbterjedt. Jobb esetben csak kidörzsölted, és az alhasi fájdalom mensi miatt van. DE ez csak egy feltételezés. Mindenképpen menj nőgyógyászhoz minél hamarabb, mert az ilyen apró kis "balesetek" meddőséggel is járhatnak. Egyébként meg nem értem minek mindenféle hülyeséget feldugdosni a hüvelybe. Egyébként ne szedegess semmiféle hülyeséget, mert egy ismerősöm is így volt vele, nem tudta mi baja, beszedett valami gyógyszert, amiről azt hitte, jobb lesz, erre a gyógyszer miatt asztmát kapott. Úgyhogy én a helyedbel sürgősen felkeresnék egy nődokit.
2011. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem,nem menstruáció

de lehetséges h már jobban vagyok?

2011. aug. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!