Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, szerintetek...

16 éves vagyok, szerintetek ez miért történhetett velem?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban 1 kor néztem a tv-t feküdtem, és egyszer rámjött a hányinger.Gondoltam majd elmulik, és elis mult, aztán kb 10 perc mulva, a szivemnél olyan érzést éreztem mintha valami ránehezedett volna, és nem kaptam levegöt,és nagyon nagyon vert a szivem,és minden elfehéredett,és elkezdtem reszketni is , és nem láttam semmit.És olyan volt mintha valaki mondta volna hogy probááljak meg nagylevegöket venni, és nagy levegöt vettem, sokszor egymás után, és akkor jobb lett egy kicsit,de csak annyira hogy feltudja öltözni, és át tudjak menni anyámék szobájában hogy szoljak nekik h rosszul vagyok.És szaladt anyám ,aadot nekem gyogyszert, és akkor valahogy jobban lettem, aztán rá 20-25 percre , megint rám jött ugyan ez, csak közben meg mind a 2 lában , és a csuklomig a kezem elzsibadt, és anyám vizesruházott, na és aztán jobban lettem, és 3:23 kor eltudtam aludni, de már 5:42 kor fent voltam, nem birtam aludni.És ilyen soha nem volt történt velem, nem tudom hogy miért lehettem ennyire rosszul, nem is este semmit, csak kb 8 fele ettem utoljára parizeres kenyeret, és kolát ittam.De szerintem ez nem az miatt lehetett hogy mit ettem...

Ja és még nem irrtam hogy mielött rámjött ez a rosszul lét , elötte ilyen furcsa bizsergető érzés ment végig az egész testemen.

Ma 8 töl van orvosi rendelés itt a faluba, minden féleképpen elmegyek.

Szerintetek ez mi lehetett?


2010. nov. 23. 06:24
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Szerintem pánikroham.
2010. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikrohamaid voltak.Ha hajnal 1-kor még nem alszol,hanem tv-zel.az elég fárasztó az idegeknek.Nem vagy mostanában stresszesebb?Lehet,hogy kiegyensúlyozatlan az életmódod,keveset pihensz,sokat aggódsz,idegeskedsz?Ha igen,akkor nem csoda,ha pánikrohamot kapsz.Nyugtató teát kell ilyenkor inni ,sokat pihenni és nem árt,ha tényleg elmész dokihoz.
2010. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem voltál éhes előtte? Nekem ilyen akkor volt a zsibbadást leszámítva, amikor elájultam, márpedig sajnos ez nálam nem egyedi eset volt a vérnyomásom miatt. Elég, ha a szervezetem egy fáradtabb napon van túl, és nem kapja meg a kellő energiát, és már végem is! Biztos el fog küldeni számtalan vizsgálatra a doki, de fölösleges pánikolni, ilyenkor az a legjobb, ha megnyugszol, leülsz szépen és végig gondolod, hogy mi is esne jól, amitől talán jobban lennél. Legyen ez egy pohár víz, nagy levegők vagy bármi, a lényeg hogy gondolkodj, és ne pánikolj, az csak ront a helyzeten!
2010. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Dede , mostanába stresszes vagyok, sokat szoktam pihenni és általálban már 1 kor alszom, de most valamiért nem nem birtan,és igen sokat aggódom, és idegeskedem.
2010. nov. 23. 06:42
 5/34 A kérdező kommentje:
igen , megprobáltam nem pánikolna, nagy levegöket vettem, és fáztam is, és ugy éreztem h velemit csinálnom kell mert elfogok ájulni, vagy mozogjak elöre hátra ülve, vagy a lábam hibáloztassam, vagy legyezzem magam, és mind a 3 mat csináltam, de az hogy legyeztem magam, miközben fáztam, ez használt, és hozott vizet is anyám, de ne mbirtam egy kortynál többet meginnni, és most is amiota felébredtem, hányingerem van , anyám mondta h majd egyek, de nem birok enni, ha a kajára gondolok még jobban hányingeren van.
2010. nov. 23. 06:46
 6/34 A kérdező kommentje:
utolsonak: nem voltam éhes elötte, de a gyomrom korgott hangosan, de éhes az nemvoltam.
2010. nov. 23. 06:47
 7/34 A kérdező kommentje:
ja és amugy nekem is tavaly óta magas a vérnyomásom, de nem mondtam senkinek sem, a mamáná voltam és mindig amikor megmérte :50-160 körül volt mindig.
2010. nov. 23. 06:48
 8/34 A kérdező kommentje:
*150-160
2010. nov. 23. 06:49
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszol sok koffeines italt?Cola,kávé,energiaital?Attól is lehet,nem mindenki szervezete bírja.
2010. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

wikipédiában találtam a pánikbetegségröl leírást.


"A legtöbb pánikbeteg elviselhetetlen halálfélelemről, „megőrülésről” és érzelmi és viselkedésbeli irányításvesztésről tünetekről számol be , amit mellkasi fájdalmak, a lélegzet megakadása és elkerülhetetlen végzet érzése követ" Ezek igazak rám belöle, amit leirtak ott.

2010. nov. 23. 06:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!