Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg nyerteM?

Átverés vagy tényleg nyerteM?

Figyelt kérdés
János kórház előtt megállított egy pasas, egészségügyi kérdéseket tett fel. Ma felhívott egy nő, hogy nyertem és a nyereményemet átvehetem itt és itt egy előadás keretében. Elég gyanús alak volt mind apasas, mind a nő. Elmenjek? Vagy felejtős?
2010. nov. 8. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te írtad: "János kórház előtt ...", szóval épp annyi közük volt/van a kórházhoz, mint neked, vagy nekem, azaz semmi a köbön. Bárki, bárhol megállíthat, hogy néhány kérdést tegyen fel. Hogy ők éppen egy kórház előtt teszik, ez is része az átverésnek, látod, te is hitetlenkedsz, akárhányan írjuk, hogy ne dőlj be nekik.

Nyugodtan menj el az előadásra, semmi baj nem érhet. Végighallgatod az agymosós elemzést a lámpa hatásairól és felajánlanak egy "extra kedvezményes" vásárlási lehetőséget, csak ott, csak akkor, csak neked. Ha van eszed, nemet mondasz és csak élsz a "nyeremény" próbakezeléssel. De hidd el, hogy anélkül is egészséges maradsz :)

2010. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jah csak addig nem engednek ki az ajton amig ne hagysz ott 200 ezret...de télleg menj csak el nyugodtan...:S
2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak irigykedtek, hogy én nyertem, ti meg nem :D
2010. nov. 8. 19:21
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, sok kellemetlen perctől kímélem meg magam, ha kihagyom :)
2010. nov. 8. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!