Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múlthéten mikor voltam a...

Múlthéten mikor voltam a Tescoban kitöltöttem egy nyereményjátékot és ma hívtak a Zeptertől hogy menjek be és vegyem át az ajándékomat amit nyertem. Ez most átverés vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se átverés.
2010. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi meg az interspárban töltöttünk ki egy nyereményjátékot. kárte dóros volt ( nem tom hogy írják ). Megnyertük, de nekünk postán küldték el. Autót, vagy vmi nagyobbat nem nyerhettél? azért menj be
2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy van ez.

Kitöltesz egy szelvényt, ez a Zepternek annyit jelent, itt egy új balek,akit le lehet húzni.

Becsalogatnak téged a központba,ami az Árpád- hídnál van, avval, hogy nyertél egy ajándékot.

Bemész a megbeszélt időpontban, végighallgatsz egy szörnyen unalmas termékbemutatót, ezutánmegkapod az ajándékod, ami legtöbbször hasznavehetetlen kacat, pl. késélező.

Ezután az ügyintéző, akivel telefonon beszéltél, megkörnyékez, és megpróbál rábeszélni, hogy vedd meg valamelyik bemutatott terméket, akár részletre is. Amíg hajlasz arra, hogy megvásárolod, nagyon kedvesek és készségesek, de ha nemet mondasz, egyből elkezdik húzni a szájukat, aztán mehetsz az úgynevezett ajándékkal.

Szóval ez a Zepter.

Én messziről kerülöm őket.

2010. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én egy nagyon fasza késélezőt kaptam ajándékba, aztán amikor próbáltak rám sózni valamit, akkor így ránéztem és majdnem elröhögtem magam, mert ugyanolyan tortaforma készletem volt ottohn csak ZENKER "márkájú" :D mondtam, hogy ok majd gondolkodom rajta, de a késélező nagyon zsír:D
2010. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Péter1 válasza:

Én ma voltam a Váci úton az előadáson mivel kitöltöttem a remek tescos szelvényt. 2 napig folyamatosan hívgattak, hogy ugye megyek és viszek magammal valakit. Telefonon többszőr is megkérdeztem az "uriembertől aki Géringer Zsuzsanna aszisztense volt" azt a bizonyos zepter ednykészletet amit állandóan hajtogatot nyereményként, a válasz minden esetben az volt, hogy igen megkapom ha elmegyek. Mire az előadásnak vége lett az edénykészlet összezsugorodott 1 késélezőre!!!! De 20-an próbáltak meggyőzni róla, hogy részletre vásároljam meg az edénykészletet 662 ezerért mert nagyon jól járok vele.

SZÓVAL ENNYIT A TESCOS ZEPTERES NYEREMÉNYJÁTÉKRÓL. SZEMÉLYSZERINT AZT JAVASLOM NE DŐLJÖN BE SENKI!!!!!!

TÖBBE KERÜLT A BKV-ZÁS MINT A KÉSÉLEZŐ!!!!!!

2011. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 niki100 válasza:

Sziasztok.

Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne dőljenek be a kedvesnek tűnő, előny és feltételek nélküli állás interjúnk,mert az tuti Zepter! Becsapjk az embert, behívnak 20 fős társaságokat akik állást keresnek,iroda munka címszóval és mire vidékről felblattyog a jelentkező, mire megkeresi a jövendőmunkahelyét, az ajtóba szembesül vele, hogy a zepteresek megnt átb.szintottak jó párembert! és kifelé menet,mielőtt megkezdőne az "állásinterju" ahol egy kivetitő van és sorba ülnek az emebrek ,felállok!!! és megkérdezi a biztonságiőr, hogy mi abaj???? mi??az hogy állást keresek és nem Zeptert! és bunkón válaszol:na de azt se tudja, hogy mit kínálnak!!! több ember felháborodottan jön ki onnan!!!!! csatolok g kis mellékes szöveget tőlük.Kedves Pályázó!


Örömmel vettem jelentkezését, így egy állásinterjú keretében szeretnénk Önnel

személyesen találkozni.


Az állásinterjút 2011.December 29.-én csütörtökön 13:00 kor tartjuk de ha nem felel meg tudom fogadni Önt 30.-án Pénteken 13:00 kor is!

Ha lehetséges kérem hozzon magával egy nyomtatott önéletrajzot és a

recepciónál engem keressen.(Villányi Dánielt)


A munkavégzést kellemes munkakörnyezetben, korszerű budapesti

irodaházunkban biztosítjuk.


Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérem forduljon hozzám

bizalommal, a helyszínen minden kérdésére válaszolok, valamint

megtekintheti új munkakörnyezetét is.Lehet választani hogy a XIII.

kerületi irodában szeretne dolgozni vagy a XI. vagy IX. kerület lenne közelebb

önnek.(illetve van kecskeméti régiónk és esztergomi is )viszont az

állás interjút mindenképpen XIII. kerületi központunkban tartjuk

.

Mi egy svájci központú multinacionális cég vagyunk piacvezetők

Magyarországon , világszerte többször elnyertük az év vezető brandje

díjat és a leggyorsabban fejlődő cégek egyike vagyunk.

.

Új munkatársunk napi feladatai közé tartozik:

- kimenő telefonhívások bonyolítása

- ügyfelekkel való kapcsolattartás

- időpontok egyeztetése

- szerződések, nyomtatványok kitöltése

- rendezvények szervezésében való közreműködés

- stb.

Nem szükséges hozzá vállalkozói igazolvány, és nem ügynöki munka,

kizárólag irodai tevékenységeket kell elvégezni.


A személyes találkozó címe: 13. kerület, Váci út 187.

Ez egy központi irodaház (Optima B.), több cég is van itt. A portán

elég annyit mondania, hogy Villányi Dániel hez jött állás ügyben.

Az Újpest Városkapu megállónál kell leszállni (ha Kőbánya felől

jön,akkor az utolsó kocsiba célszerű felszállni),a Balzsam utca felőli

kijáraton kell felmenni,és ott a bicikli utat kell követni az

épületig.(a Budapest bank után második fehér 5 emeletes irodaház lesz balra a 187-es)


Elnézést a kellemetlenségért ha mástól is kapott interjú időpontot a 187-es címre

ez esetben kérem annak a nevét mondja a recepción akinek válaszlevele legszimpatikusabb az Ön számára.


Várom szeretettel kérem jelezzen vissza hogy megfelel- e az időpont!


Ha esetleg nem alkalmas tudok biztosítani másik időpontot is.

2011. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!