Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg nyerteM?

Átverés vagy tényleg nyerteM?

Figyelt kérdés
János kórház előtt megállított egy pasas, egészségügyi kérdéseket tett fel. Ma felhívott egy nő, hogy nyertem és a nyereményemet átvehetem itt és itt egy előadás keretében. Elég gyanús alak volt mind apasas, mind a nő. Elmenjek? Vagy felejtős?
2010. nov. 8. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zeptergyanús
2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
vagyis?
2010. nov. 8. 15:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaja. Zepter Bioptron lámpa. 1 órás előadás, utána majd megbeszélhetsz időpontot, hogy kipróbálhasd. Persze annyira olcsó most a termék, hogy ihajj-csuhajj.
2010. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem lehet biztosan tudni, mindenesetre ha elmész, akkor ne egyedül!! valaki kísérjen el, aztán kiderül mi ez az egész.


mi az a zeptergyanús? :D

2010. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
fénnyterápiás utalványt nyertem állítólag
2010. nov. 8. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Elmész, 3 alkalommal "kezelnek" a lámpával, közben megpróbálnak rávenni hogy vegyél egyet.
2010. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor egyértelműen zepter



elmész,óra-másfélóra az előadás,hogy hű de jó,de hasznos,mindent gyógyít,vedd meg,hitelre is elvihető,ők intézik a hitelt is (legolcsóbb lámpa is 200ezer,de az elég kicsi)

az ajándékutalvány meg az,hogy 2x kipróbálhatod a készüléket


voltam olyan hülye,hogy én az értékesitői oldalát probáltam,hát 1et se sikerült eladni,de nem is bánom,nem ér semmit...van itthon maszirozókészülékem,ami hasonló fényt ad ki,ugyanaz a hatás,csak ez 3ezer volt a teszkóban...


végülis ha tényleg nincs jobb dolgod,elmehetsz,de be ne dőlj

2010. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a János kórházas? Tapasztalatból mondod? Mert akkor el se megyek.
2010. nov. 8. 16:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Semmiképp se dőlnék be :) Köszi :)
2010. nov. 8. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
kamu..
2010. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!