Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom a folytonos...

Lehet valami bajom a folytonos macskaszartól? A barátnőm állatmentő, de nem mennek olajozottan a dolgok.

Figyelt kérdés

A barátnőm állatmentő, a lakásában van vagy 18 macska most. ( a legtöbb 37volt) kicsik, nagyok.

Nagyon tisztelem ezért, sokszor éjjel csinálja munka mellett, de szerintem ez már így tarthatatlan.

A lényeg, hogy sok cica nem szobatiszta és másfél éve a szobánkban is vannak kennelek már. Egyre nehezebb az örökbe adás.

A cumisok miatt 2óránként kel Sokszor éjjel is. Én bírom a nemalvást,segítek is neki maximálisan, de a nem szobatiszta cicái miatt sokszor már orrfacsaró savanyú bűz van. Van hogy nem találjuk éjjel, hova kakáltak. Van hogy reggelig 4- 5 kupac kakit szagolunk alvás közben.

A betegek szeparálása miatt nem tudjuk kirakni őket.

Gondoljátok el beteg hasmenéses, kezelés alatt álló cicák.

A szelídek hely hiányában szabadon is vannak.

Most valamelyik olyan helyre vecézett, hogy két napig nem találtuk.

Orrfacsaró bűz van, minden ablak nyitva van általában, ha a barátnőm épp nem győzi én meg dolgozom.


Szerintetek ettől lehet valami bajom? Egy ideje ezen gondolkodom.

Maximálisan fertőtlenitünk, de nem elég az se.

24 ből 24et én se bírok fent lenni.


Tehát konkrétan, hogy hosszú ideje egy légtérben vagyok a macska fekáliával lehet valami egészségügyi bajom??


Itthon már semmit nem eszünk ezért amúgy is, rendeljük a kaját.


A cicákat is nagyon sajnálom.


Leginkább olyan emberek akarnak örökbe fogadni akikre egy cserép virágot nem bíznék, legutóbb is visszakértünk egy macskát mert két napja kizárták az erkélyükre hogy idegesíti a gyereket, mint kiderült víz nélkül.



ma 10:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: igen, lehet bajod! Bele is lehet halni! Komolyan! Sokkal jobban tájékozódjatok!

Te magad írtad, hogy tarthatatlan állapot - igen, az! Az egészségetek nem játék!

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok átadni a macskákat egy menhelynek?
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!