Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 65kg vagyok és rettegek az...

Ha 65kg vagyok és rettegek az elhízástól, az már anorexia?

Figyelt kérdés
Táplalkozom rendesen, de odafigyelek rá , hogy le is mozogjam azt amit kajaként beviszek
ma 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Férfi, nő? Magasság?

Én 63 kiló vagyok 170 cm 42/n, nem rettegek az elhízástól, de én is odafigyelek, hogy ne hízzak, szerintem ez abszolút nem kóros, csak nem akarok dagadt lenni...

Gondolom nálad is ilyesmi lehet, ez nem anorexia.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rettegsz az elhízástól az már valamilyen étkezési zavar.

Nem egészséges hogy ez ilyen erős érzéseket vált ki belőled

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha betegesen félsz az elhízástól, AZ anorexia.

Az anorexia kezdetben egyáltalán nem az, amit sokan gondolnak, lehet az illetö MÉG normál súlyú, a gond az, hogy nem látja magát reálisan és beteges a félelme.

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem odaírni 42 éves pasi vagyok. Voltam 85 kg is , érdekes akkor mondták mások hogy milyen jól nézel ki, én meg nagyon szarul éreztem magam a bőrömben, most meg azt mondják rámférne pár kiló, de én így érzem jól magam, szoktam edzeni is hasra inkognitóban, mert pocakra tudok nagyon hízni, és számomra jó látni a hasizom alakját ha tükörbe nézek ....
ma 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!