Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexia után lehet sportolni?

Anorexia után lehet sportolni?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyulók és jelenleg 154cm vagyok és 42kg.

Szerintetek heti hány alkalom sport lenne egészséges?

Mostanában elég sokat kezdtem sportolni lovagolok, teniszezek, balettezek ,jógázok és néha biciklizni és sétálni is szoktam.

Hány pihenőnapot kellene tartanom szerintetek?

Ti anorexia után mennyit sportoltatok és mennyit ettetek?☺

Jelenleg eléggé beindult a hízásom egy hónapja még csak 38kg voltam, mért folyamatosan éhes vagyok ez hogyha elértem az egészséges súlyomat akkor biztosan el fog múlni?

Előre is köszönöm a válaszokat



ma 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit mond a pszicháter? Megengedi egyáltalán a sportot?
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyit biztos nem. A lovaglást hagyd meg, mert annak pszichés hatása is van, a jógának is, biciklizni néha közlekedés szempontjából jól jön, de csak azért, viszont a teniszt, balettet és sétát szerintem most hanyagold. Heti 3 óránál többet szerintem ne sportolj.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még nem az "után" állapot.Sok sikert és ha a doki engedi csak akkor.de akkor se túlzásokba esve
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Heti 1 lovaglás hisz az terápiás. A többit hanyagold
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért hanyagoljam?
ma 20:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány kiló lenne a megfelelő ezekhez a sportokhoz?
ma 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól.Válassz egyet,maximum kettőt és ha engedi az orvos akkor csináld.ennyi sport egyenlő a tarthatatlannal.
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54. De a sportra fordított időtartam nagyon nem mindegy.
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt mentálisan nem tesz jót a gyógyulasodnak. Másrészt nehezíti a megfelelő mennyiségű evést és hízást.

Nagyon kevés egészséges nő van 50 kg alatt. Nem, te nem vagy közte. Legelső és legfontosabb dolog meggyógyulnod és egészséges szervezetet teremteni magadnak. A sport ebben hátráltat

ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sport senkit semmiben nem hátráltat, 9-es, csak a fizikai állapotának megfelelő fajtát és mennyiséget kell űzni, és nem étkezés helyett.
ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!