Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a kórházban, ha...

Mit csinálnak a kórházban, ha nem hízik egy anorexiás?

Figyelt kérdés
Sajnos a lányom maximum 1 dekát hízott eddig, de már azt is visszafogyta. Az indulósúlyán van. 1 hete van bent. Mennyit várnak, hogy beinduljon? Mi történik, ha nem hat az emelt ételadag sem?
jan. 15. 21:23
 1/10 A kérdező kommentje:
A kórházban ott ülnek és evés után 1 óráig nem mehet ki wc-re. Tömik és így sem hízik, mert pszichésen nincs jól. Félünk, hogy mit lesz a következő lépés. Ha nem eszi meg az adagot, akkor kap pótlásként nutridrinket.
jan. 15. 21:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szondán fogják eteni hogy életben tartsák



Igazából ez Pchihiátriai betegség, egy jó pszihódoki kéne, de az magyaroszágon nem igen van sajnos


Az anorexiások kb 10% a nem éli túl.

Nem irigyellek, én bel is örülnék egy ilyen helyzet eseténa tudatba hogy nem tudok tenni semmit a gyerekért.

jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor is ha megeszi az ételt? Pszichés okok miatt bármennyit eszik nem hízik. Nem tudjuk mi ennek az oka. A valódi problémat nem mondja el és így nem tudunk segíteni.
jan. 15. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem 1 hét alatt fogják eldönteni mi legyen vele, kezdetben kis adagokat adnak, csak nagyon lassan lehet növelni, hangsúlyt kell fektetni a vérben lévő leesett ásványi anyagok szintjének visszaállítására.

Plusz a koplalás miatt előfordulhat kezdetben hányinger, hányás is, a táplálék is lassabban halad.

Be kell vonni a szülőket is a pszichoterápiába is, nem elég csak a táplálás.

jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szondára tippelek.Viszont azt úgy tudom nem valami kellemes dolog

Bár azt csak akkor adnak ha nem AKAR enni úgy tudom.

jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szondán fogják táplálni.
jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1: Az anorexia már sokkal hamarabb leállítja a szexuális érdeklődést, mielőtt még kórházba kerülne az illető. A nőknél még a menstruáció is abbamarad.
jan. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11s BMI korul mar szonda. Amellett ha tud ehet rendesen is. Ez viszont nagyon megdobja a kezelés idejét. De nem tudom mi lehet az oka.

Ha tenyleg szigorúan felugyelik, issza a nutridrinket valamennyivel tobb gyarapodás kéne;/

Kitartast nektek!

jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egy hetet nem láttam bocsi. Akkor viszont meg nem kell ilyen hosszútávú következtetéseket levonni.

Nem volt esetleg ödémája? Annak a kiurulese jelentos suly veszteség.

jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Én tudom, hogy miért éheztetik magukat.



Én is csináltam. Csontsoványra fogytam le. Az ideg rángatta a szememet és az ujjamat. Azt mondta az orvos, hogy súlyos B1 vitaminhiány. Beri-beri..


Tudom mit éreztem.


Tökéletesnek kell lennem ahhoz, hogy szeressenek. Meg kell felelnem. Nem lehet rajtam egy dekagramm felesleg sem.


Majd ha lefogyok szeretni fognak.


Nem kaptam feltétel nélküli szeretetet a szüleimtől. Sem pozitív megerősítést. Sem egy jó szót, csak kritizáltak. Velem ordítottak. Holott szenvedélybetegség volt a gond.



Akinél ez kialakul, ott CSALÁDI PROBLÉMA VAN!


Ez 100 %!


Túlzottak az elvárások vele szemben, nem kapott dícséretet, szeretetet vagy valami más. Akár szexuális abúzus!


Ez nem betegség. Ezt valamilyen lelki fájdalom váltja ki!


Rendbe kellene tenni a dolgokat!


Valami nagyon nem stimmel...

aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!