Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiából gyógyulóként...

Anorexiából gyógyulóként miért van tele az arcom (csak állam és oldalt) pattanással?

Figyelt kérdés
Nem menstruálok 3 éve
2023. dec. 2. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezd meg az orvosodat. Változó lehet az oka.

Hormonális, az hogy mit étkezel, stb.

Itt senki nem fog tudni neked szakszerű választ adni. Nyilván az is számít, hogy volt az anorexiád oka.

2023. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok. A tartós, életveszélyes súlyveszteséged a pajzsmirigy működésedre, ez által a hormonjaidra is hatással van.

Türelem. Haladj tovább a gyógyulás felé! Tarts ki!👍

2023. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hormonális ok, de majd rendeződik.


Nekem is volt, de amikortájt megjött a menzeszem, az is elmúlt.

2023. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:) nekem sincs meg három éve, és pont most nyáron volt hogy pár hónapra irtó csúnya lett az állam, nyakam, azt hittem meg fog jönni újra, de sehol semmi...ezt csak azert mondom, hogy valószínű a hormonális ok, de nem fix.

ZINDACLIN-t használtam a területre, valamennyit segített, de aztán ahogy jött úgy el is múlt.

2023. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!