Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincrögzítő csak orvosi...

Gerincrögzítő csak orvosi receptre kapható?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz a tartásom, és elég sokszor fáj a hátam. Azt olvastam a neten, hogy erre van jó rögzítő. Rendltem is a neten, de hát kínai meg gagyi, és néhány helyen kidörzsöli az oldalamat. Láttam hasonlókat másokon. Ilyet hogy lehet szerezni ami jobban méret? Vagy ezeket már csak az orvos írhatja fel?


Valami ilyesmit szeretnék:


[link]


Van erre valahogy lehetőség, vagy mindenképpen kell orvos akinél "kisírom", hogy írjon fel egy ilyet?



#gerincrögzítő
szept. 8. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

NEM, nem iylet kellene használnod, hanem ágyban fekvö, magatehetetlen lény lennél, mert nem vagy képes ülni, állni, a gerinced nem bírja megtartani a súlyodat.

Ha bármilyen izommal bajok vannak, akkor nem kikapcsolni kell, hanem müködtetni, erösíteni.

szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!