Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap délután megyek proktoló...

Holnap délután megyek proktológushoz, mi lesz ha nem tudok addig székelni?

Figyelt kérdés
Először jótanácsként, aztán már teendőként van feltüntetve, de sajnos én ritkábban szoktam, most sem látom jelét hogy ez holnapig megváltozik. Mire számítsak ilyen esetben, például elküldenek mert nem sikerült biztosítanom a megfelelő körülményeket egy vizsgálathoz?

szept. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Igyál útifűmaghéjat 3-4 púpozott teáskanállal belekeverve gyümölcslébe. Nekem sajnos vízzel nem ment le. Mindig sikerült tőle produkálnom, volt hogy napi 2x is. Én is székrekedéses vagyok.
szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva hozza meg az eredményt? Hashajtó szerű eredményre kell számítani?
szept. 2. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz hasmenést. Csak megköti a vizet, így könnyebben megy a wc. Görcsöt sem okoz. Elméletben reggeli kavénál már jónak kéne lenni. Nálam mindig így megy. De ha esetleg félsz, kúpot is használhatsz még ma.
szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak van ott wc.
szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 egyáltalán nem az a gond hogy ne lenne ott wc...
szept. 2. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszel be hashajtót - egyszeri alkalom. Probléma megoldva.
szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt írták nem kell hashajtó. Hát majd nemsokára kiderül hogy mi lesz akkor a megoldás...
szept. 3. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ha nehezíti a vizsgálatot a bél szennyezettsége, adnak valami kúpot, és 20-30 perc múlva megismétlik a vizsgálatot.
okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!