Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy 1 éves kislányom...

Van egy 1 éves kislányom akinek csinaltattam fülbevalót a kupakját folyamatosan el hagyta szombat este vettem észre hogy a fülbevaló sincs már a fülébe és sehol se találom (aznap délután még a fülébe volt) . Esetleg le nyelhette? Folytatás lent

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen tünetei lennének?

aug. 1. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Lenyelhette. Majd kijön alul.
aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De viszont hegyes a vége az a fülbevaló amivel ki lőtték neki a fülét a hegyes vége se okoz problémát?
aug. 1. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Na ezért nem értettem sosem hogy minek egy kisbabának fülbevaló...
aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt már hallanád, ha valami szétszúrta volna belül.
aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezért is tök felesleges ilyen kicsinek fülbevaló
aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. Ez rohadtul mindegy. Én is azoknak a táborát erősítem, akik úgy gondolják, hogy majd ha akar a gyerek, akkor lesz. De ettől még nem szólok be, mert nem lesz tőle változás az életemben. A tiédben sem.

Meg kellene tanulni hallgatni, és a valóságot nézni, arra válaszolni. Nem pedig a saját kognitív disszonanciádat kivetíteni ide.

aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lenyelte, olyan picike egy fulbevalo, hogy szo szerint akarhol elhagyhatta es soha nem talalod meg.
aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. A másik felének pl a 3-nak a nagylányomnak is csinaltattam de neki 3 hónapos korában és semmi probléma nem volt főleg nem ilyen....
aug. 1. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmi baja nem lesz, ha le is nyelte. Majd ki jön alulról. Már jelezné, ha baj lenne.
aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!