Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap csináltattam nyelvpierc...

Tegnap csináltattam nyelvpiercinget, és azóta folyamatosan hányok. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mostmár valamivel jobb, de éjszaka kb 15-20szor biztos hánytam, még a víz se maradt bennem. Ennek lehet köze a piercinghez? Járt már így valaki? Mit tudtok tanácsolni?

2021. szept. 4. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl hátulra lett szúrva és az ovuládat, a szád végében lógó kis csapocskát irritálja, vagy a nyelved duzzadása irritálja hátul és az hányás reflexet csinál, amitől hánysz. Ápolgasd, ha egy héten belül sem javul, akkor mindenképp szedd ki, de addig is lassan, kicsi kortyokban igyál hűvös vizet, hogy ne száradj ki. De ha ma is mindent kihánysz, akkor orvos és szedesd ki, mivel lehet más reakció eredménye is.
2021. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok, inkabb elore lett szurva mint hatra, de hala Istennek abbamaradt a hanyas, tegnap reggel hanytam utoljara, utana egesz nap nem, es ma sem.

Nagyon nem orulnek ha ki kellene venni😂

2021. szept. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!