Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 7éves kislányom tegnapelőtt...

A 7éves kislányom tegnapelőtt délután 5kor kb amikor már nem annyira erős a nap. Trambulinozott amit még fél óráig ért a nap aztán árnyékos lett. Tegnap meg délutánra 37.6os hője lett.Ma ugyanugy 2x.volt 37.6. Előfordulhat hogy enyhe napszúrás?

Figyelt kérdés

júl. 6. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igen.

Nem vészes, mert nincs hányás meg fejfájás( legalábbis nem írtad) dr valószínűleg az. :)

júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hányás,fejfájás nincs szerencsére. Elég para mami vagyok az a baj. Egyszem kislány és ha ilyen van azonnal megijedek. Mással meg nem tudom összefüggésbe hozni csak hogy az előző nap késő délután ugrált napon.
júl. 6. 17:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Fél óra napon, ötkor? Dehogy kapott napszúrást...esetleg enyhe hőgutaszerű valamit.

De nekem eszembe nem jutna méricskélni hogy lázas e.

Meleg van, játszott, kicsit kimelegedett, ennyi.

Ha nagyon aggódsz, akkor este mérd meg neki nyugiban.

Ha rendszeresen! van hőemelkedése, említsd meg a háziorvosnak.

júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma semmi baja már. A hőjét azért mértem mert furcsa volt hogy déltől csak feküdt,tvzett. Nem szokott csak úgy 2 3 órán át feküdni és ki sem mozdulni. Másfél napig volt hőemelkedése. Mára már semmi baja. Játszik és szaladgál bent. 😊
júl. 7. 15:17
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem attól is lehet hogy sokat tvzik


Mindenesetre örülök hogy jincs baja:)

júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tessék? Sokat tvzik? Nem írtam egy szóval sem hogy mennyit tvzik csak hogy furcsa vokt nekem hogy déltől csak feküdt és mesét nézett. Szerintem minden gyerek néz mesét ha betegecske.
júl. 9. 16:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Hőemelkedés a tv-től? Érdekes diagnózis. Ha a hasa fáj akkor meg sokat telefonozik.
júl. 9. 16:57
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak furcsáltam hogy három óra tv. De most átgondolva ha sz@rul van az enyém is szokott. Visszaszívom bocsi:)

A fejfájás után olvass utána, hogy a kék fénytől igenis fájhat a feje. A has hülyeség tényleg.

júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Lehet rosszul fejeztem ki magam. (Elég parás vagyok ha van a picurral valami betegségre utaló jel). Állandóan szaladgál. Alig lehet lelőn. De aznap ebédelni alig akart,tvzett,déltől csak feküdt 3-4órán át. Utána már gyanús volt hogy valami nem kerek. Szerencsére azóta önnmaga újra. :) hiába van 40fok. Ő játszik,jön megy :)
júl. 12. 13:26
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen a Tv okoz fejfájást.(Kékfény) Meg a rosszabb monitorok. Párom őrként dolgozott. 2 év alatt szemüveges lett a sz@r régi tipusú monitor miatt. Bármilyen furcsa nekem a ventilátortól van hányingerem meg fejfájásom. Ha tudom hogy fújja a levegőt meg forog pörög. Gyűlölöm.
júl. 12. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!