Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 7éves kislányom tegnapelőtt...

A 7éves kislányom tegnapelőtt délután 5kor kb amikor már nem annyira erős a nap. Trambulinozott amit még fél óráig ért a nap aztán árnyékos lett. Tegnap meg délutánra 37.6os hője lett.Ma ugyanugy 2x.volt 37.6. Előfordulhat hogy enyhe napszúrás?

Figyelt kérdés

júl. 6. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindenesetre örülök, hogy a pici rendben van. És ne parázz, ha tényleg baj van, látni fogod rajta. :)

Én is megijedek, ha van vele valami, de gyorsan elhessegetem a rémképet.

Amúgy tesót nem akartok neki? (nem kell válaszolnod ha neked ez a kérdés túl indiszkrét:))

júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kistesót nem szeretnénk. Nagy tesó van de sajnos nagyon betegen született. Koraszülött lett. Ikerterhességből ahol az egyik magzat elhalt 12.hétre. Nem látták 12.heti uh-on, igy nem itéltek több teendőt (mondván,felszívodott). Ami mint utólag kiderült bomlott a kis test és fertőzte végig a megmaradt babót. 27hétre született. 2-es,3-as,majd 4-es fokú agyvérzést kapott 2 hét alatt. Folyamatos orvosi felügyeletet igényel. (A doktornőnk,védőnőnk segített abban hogy elhelyezzék mert nem tudtam volna ellátni) Annyira súlyos a károsodás. Most 11 éves ☹️
júl. 15. 18:08
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Akkor nem is tud beszélni meg ilyenek? Kitartást nektek!

júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Mára már teljesen elvesztette a látását,hallását. ☹️ Amikor a 4es fokú agyvérzésnél a vérömlenyt szivatták le neki,az a szétroncsolt bal oldali agyfélteke volt valójában. Utólag tudtuk meg az idegsebésztöl aki műtötte. Amerikai úti-n. Markia Balázs. Nagyon jó orvos de sajnos nem tudott többet segíteni. Mivel vízfejűség is kialakult kb 1éves korára Shuntöt kapott a kicsi.☹️ A kislányom ugyanakkor makk egészséges. Minden rendben. Egy apa egy anya. Mégis mennyivel másabb 1 1 terhesség.
júl. 18. 21:54
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, ez annyira durva!

Egyik ismerősömnek viszont 4/4 gyerek beteg

júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ohhh.. nagyon sajnálom. :( Azt nem értem hogy ilyen kis csöppségek életük végéig betegek. Akik meg drogos alkoholisták és semmire nem valók 55évesen élnek mint hal a vízbe :/ Igazságtalan.
júl. 23. 17:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez borzalmas. De mindig van valahogy, és ezek a gyerekek sokszor nagyon másképpen látják a világot (már ugye aki nem olyan nagyon beteg) és néha az Ő világnézetük a jobb. Például a down-kór-os gyerekekben annyi szeretet van, ami egyes emberekben sosem lesz
júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!