Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ugy valaki,hogy körösztül...

Van ugy valaki,hogy körösztül megy rajta az álmosság és aztán nem tud elaludni? Ez a probléma este mindig van,nem szeretek korán feküdni ezért hajnal lesz mire elalszom.De mostmar reggel is délutan is ez van,már 1 hete nem alszom

Figyelt kérdés
Tegnaprol mara1,5 órát,szédülök minden bajom van. De van egy fél éves kis babám,nyilván nem csinálhatom amit szeretnék. Azt mondják,kapcsoljam ki az agyam,biztos a stressz,de én semmi ujabb stresszt nem fedeztem fel.rosszul vagyok tényleg.mostis fél 1 kor birtam volna aludni,de a kicsi 2 kor aludt el,én meg akkor már nem birtam
aug. 27. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes megfigyelned a tested jelzéseit. Körülbelül hány órakor szokott rájönni spontán az álmosság?

Amikor észreveszed estefelé, hogy álmos vagy, akkor feküdj le aludni.

Muszáj pihenned.

Ha nem alszol el akkor, amikor jelzi a tested, akkor egy idő után kibillenhet az egyensúlyból. Valószínűleg már ez az helyzet áll fenn.

Állj vissza arra, hogy akkor aludj el, amikor a test álmos. Sokaknál ez 19:30 perc körül van.

Sokkal jobb lesz neked, ha visszaszoksz az alvásra és végre újra tudsz pihentetően aludni.

Ha egy rossz szokást erőltetsz magadra, azután még nehezebb lenne visszaállítani. Úgyhogy még most légy észnél.

Az egész családnak jobb lesz, ha te kipihent vagy.

aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 honapos gyerekem van
aug. 27. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én este fél hét körül álmosodom el.


Valami miatt azonban a rokonaimnak/barátaimnak épp akkor van kedvük felhívni és írni. Ha mindent kikapcsolok, megsértődnek.

aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2. Átfogalmazod a kérdést úgy, hogy érthető legyen abból konkrétan, hogy mi a probléma vagy mik a problémák? Így nem értem.


#4. Ha te akkor tudsz jól elaludni, akkor tedd azt.

Az ismerőseid pedig megtanulják, hogy korábban vagy elérhető telefonon.

Ha megsértődnek, akkor nem barátok, csak érdek emberek.

Ha ezen megsértődnek, akkor nem tisztelik az egészségedet.

Legyen fontosabb a te kiegyensúlyozottságod. Szvsz.

aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!