Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ibs-el, pánikkal és szorongáss...

Ibs-el, pánikkal és szorongással küzdök a mindennapokban. Nyaralni mentünk ott semmi problémám nem volt. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy ibs nagyon megnehezíti a mindennapjaimat (hasmenés és székrekedés felváltva) illetve szorongással és pánikkal is küzdök. Családommal elmentünk nyaralni 2hétre és ott semmi problémám nem volt, teljesen jól voltam se szorongás se pánik és az ibs tünetek is lecsökkentek, azt éreztem hogy élek és jól vagyok. Teljesen elengedtem magam. Haza jöttünk és már másnap jöttek a problémák, ment a hasam rosszul voltam, szorongtam. Miért múlt el egy nyaralás alatt szinte majdnem minden problémám és itthon miért jött újra elő? Nyílván a stressz meg a munka újra hogy itthon vagyok de ezt már nem bírom hogyan változtassak mit csináljak. Ez a 2 hét annyira jó volt hogy eltűntek ezek a problémák és eléggé aggaszt hogy haza jöttünk és egyből előjöttek.

Tudnátok tanácsot, tippeket adni, kétségbe vagyok esve hogy hogyan tovább mit tegyek hogy vége legyen ennek?



aug. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ. Csak a nyugalom meghozza ezt az érzést aztán ha vissza mész a mocsok a jön a stressz. Nyaralás utolsó napjaiban nem voltál rosszul?
aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ez eleg egyertelmuen pszichoszomatikus akkor. Ha egyedul nem tudod megoldani az eleted, h ne stresszelj, akkor kerd szakember segitseget. Amugy mi a stresszforras? Munkad? Csaladod v vki, aki a nyaralason nem volt ott, de itthon az eleted resze? A nagy magyar nyomor? Mert megoldas mindre van
aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Problémám hogy mindent túlagyalok, stresszelek a munka miatt, a közeljövő miatt, megfelelési kényszer,elvárások és most kicsit besokalltam

Ez az állandó belső idegesség, feszültség nem múlik el

Elmentünk nyaralni nem kellett semmi ilyenen gondolkodnom és elmúlt

aug. 14. 06:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben suliba is járok ott is megfelelni, időre odaérni mindenhova.

Teljesen szétszórt lettem, sokszor nem tudom hol van a fejem. Teljesíteni, elvárásoknak megfelelni mert ha nem sikerül vagy nem lesz jó akkor mi lesz hogy lesz

aug. 14. 06:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!