Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy álljak át délután 2 órás...

Hogy álljak át délután 2 órás ébredésről reggel 6-ra?

Figyelt kérdés

Eddig 16 tol hajnal 2 ig dolgoztam általában így délután 2 ig aludtam minimum. Új munkahelyemen általános munkarend van hétfőtől péntekig 8-16. De eddig totális kudarc az átállás. Első 2 napomon majdnem állva el aludtam ma pedig 9 kor le dőltem és az előbb ébredtem fel.

Mintha a testem nem akarná ,hogy átáljak és ragaszkodik a napközbeni alváshoz


júl. 13. 12:19
 1/5 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, mennyi ideig dolgoztál éjszakásként, és azt is csak sejteni lehet, hogy most kezdted a nappalos műszakot, de valószínűleg kell pár hét, esetleg egy-két hónap, amíg teljesen átállsz.
júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem megy egyik napról a másikra. Át fogsz tudni állni, de időbe telik. Igazából nem kell csinálnod semmi extrát. Este lefekszel aztán reggel 6-kor fel kelsz. Alszol amennyit tudsz, egy idő után nem lesz probléma. Az elejére meg kitartást.
júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a jetlag. Kell egy kis idő míg átállsz, és igen, addig pocsék.
júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám 30 évig dolgozott úgy, hogy fél négykor kelt és ötkor indult dolgozni. 4 éve nyugdíjas, óra nélkül is mindig felkel fél négykor azóta is.
júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előre kellett volna dolgozni. Minden nap egy órával korábban kelni ébresztővel, akkor hozzászoksz.
júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!