Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Évek óta nem tudok rendesen aludni. Van olyan, hogy jön egy hullám és akkor alszok 5-6 órát napokig de általában évek óra 2 órát tudok csak, hajnal felé aludni. Elmentem egyszer egy orvoshoz aki megkérdezte, hogy elaludni nem tudok, vagy ha elalszok akkor gyakran felébredek-e? Mondtam neki, hogy elaludni nem tudok. Felírt egy Stilnox nevű gyógyszert. Bevettem egyet, aztán úgy elaludtam, mint a bunda. Kipihenten is ébredtem. Nagyon megijedte, hogy majd csak altatóval fogok tudni elaludni, úgyhogy azon az egy tablettán kívül soha többet nem vettem be. Sokszor nézegettem a dobozát mikor már csak 1-1- órát aludtam egy héten de nem mertem bevenni. Este már mindenki elalszik, csak hallgatom, ahogy mindenki szuszog vagy horkol. Aztán jön az éjfél, egy óra, kettő, három körül már minden csendes, négy óra, lassan elalszom és öt negyvenkor szól az ébresztő. Köszönöm annak aki időt szakít rám és javasol valamit. Kipróbáltam már mindent. Egész napi fizikai terhelést, stb. de csak rosszabb mert utána nem vagyok kipihenve, aludni nem tudok. Kíváncsi vagyok meddig bírom még ezt de azt hiszem azt nem fogom megtudni, hogy meddig bírtam...

szept. 2. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a súlyozott takarót. Nem túl drága, és nagyon elképzelhető, hogy segít. Ha mégsem, akkor van egy plusz paplanod. :D

Keress rá a neten, de pl az IKEA is árul ilyent.

szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!