Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik kövérek azok miért tömik...

Akik kövérek azok miért tömik magukba továbbra is a hízlaló egészségtelen szar kajákat?

Figyelt kérdés
Nem is drágább az egészséges vagy kevésbé egészségtelen kaja. Már azzal sokat lehet elérni ha a cukor nélkül issza valaki a kávéját meg nem iszik cukros üdítőket meg nem eszik fehér kenyeret meg péksütit meg ilyen szarokat. De akárhol dolgoztam a dagadt kövér elhízott férfiak és nők ezeket eszik. Meg desszertet rendelnek meg fagyiznak amikor pont ők azok akiknek rohadtul nem kéne. Még egy nem elhízott embernek is egészségtelen nem hogy nekik. Akkor miért?
aug. 16. 20:12
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

A koplalás is hülyeség. Már ebből látszik hogy hiányosak az egészséges táplálkozással kapcsolatos alapismereteid.


Attól nem leszel okos hogy leírod "koplalás" biztos aki nem eszik ilyen szarokat az mind koplal 🤣

aug. 16. 20:41
 12/39 anonim ***** válasza:
49%

"Nem nekem fáj hanem a társadalomnak meg az egészségügyi ellátó rendszernek."


Na mit mondtam, hogy ide lyukadunk ki? A lottót tudnám ennyire. :DDDD


Nézd, én pl. nettó befizetö vagyok, lenne okom ezen nyünnyögni, de nem teszem.

Lehet egyszer lesz olyan betegséged, hogy többet fogsz kivenni a rendszerböl, mint a dagattak.


Én azt vezetne´m inkább be, hogy mindenki szabadon választhasson, mire biztosít, aztán azalapján legyen meghatározva a díj. Aztán ha nem keresel jól, akkor ne járjon olyan szintü szolgáltatás.


Jelenleg valaki fizet 300 ezres fizuból, más meg 2 millásból százalékosan, mégis ugyanaz megilleti a 300 ezret keresöt is.

Ugyan mire fel?

aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

"MOst majd jön az, hogy akkor nekik legyen magasabb a TB, nyünyünyü."


A cinikus ember sajátossága hogy veleménye szerint minden más embert csakis a saját anyagi haszna vezérli és az alapján alkot veleményt. Mivel egy ilyen ember vagy ezért veled senkinek nincsen itt dolga téged sem meggyőzni sem gondolkozásra késztetni nem lehet mert soha nem fog kilátni a maga cinikus szemellenzője mögül.

aug. 16. 20:45
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö: te vársz is valamiféle választ is a kérdésre, vagy csak leírtad a vélményed, és vitázni akarsz?
aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

"Lehet egyszer lesz olyan betegséged, hogy többet fogsz kivenni a rendszerböl, mint a dagattak."


Bármi lehet. A valószínűsége más. De nyugodtan szállj velem vitába szeretném hallani ahogyan elmagyarázod hogy teljesen mindegy hogy valaki elhízott e vagy sem ugyan akkora valószínűséggel lesz rákos vagy cukorbeteg. Szerintem itt sokan szeretnék hallani az erre vonatkozó érveket:)

aug. 16. 20:50
 16/39 A kérdező kommentje:

"Kérdezö: te vársz is valamiféle választ is a kérdésre, vagy csak leírtad a vélményed, és vitázni akarsz?

"


Is-is. Természetesen a véleményekkel kapcsolatban én is elmondom az enyémet is. Természetesen.

aug. 16. 20:51
 17/39 anonim ***** válasza:

"A cinikus ember sajátossága hogy veleménye szerint minden más embert csakis a saját anyagi haszna vezérli és az alapján alkot veleményt."


Azért az az ironikus az egészben, hogy két kommenttel lejjeb már el is kezdted az anyagiak felé való terelést, amikor gondolom még nem olvastad a kommentem.


"téged sem meggyőzni sem gondolkozásra késztetni nem lehet"


Igazad van, engem nem kell meggyözni, nem a kérdezö vagyok.


Gondolkodásra sem kell késztetni, mert veled ellenben gondolkodom késztetés nélkül. Már leírtam, mi szerintem az igazságos rendszer, ami máshol müködik is.

aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"6 Nem zabálunk. Én gyanítom pl., hogy többet sportolok mint te, csak egyszerüen el tudom fogadni, hogy más nem.


Valszeg én sport miatt kiegyensúlyozottabb vagyok, te meg nem tudsz mit kezdeni az energiáiddal, és frusztrált leszel.


Menj le, fuss heti párszor 8-10 km-t, vagy ússz, kirándulj, és akkor nem fogsz másokra fröcsögni bö nyállal."


A dúrva az hogy az elhízás elkerüléséhez még csak sportolni sem kell feltétlenül. Tehát nem releváns ezzel jönnöd. Én rendszeren sportolok. Judo+kondi+kardio de nem várom el hogy más is ezt tegye. De eléggé elszomorító hogy mennyire bele szarnak emberek az egészségükbe.

aug. 16. 20:55
 19/39 anonim ***** válasza:

"De nyugodtan szállj velem vitába szeretném hallani ahogyan elmagyarázod hogy teljesen mindegy hogy valaki elhízott e vagy sem ugyan akkora valószínűséggel lesz rákos vagy cukorbeteg."


Ilyen marhaságot miért mondanék? Vannak kirívó esetek, 90 éves dohányzó, meg sosem dohányzó ismerösöm is volt 60 évesen tüdörákos (azóta 82). Mai napig nem tudja mitöl.

De nem ez az általános.

aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18# ez a kommentem meg eleve nem is neked szólt.
aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!