Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik kövérek azok miért tömik...

Akik kövérek azok miért tömik magukba továbbra is a hízlaló egészségtelen szar kajákat?

Figyelt kérdés
Nem is drágább az egészséges vagy kevésbé egészségtelen kaja. Már azzal sokat lehet elérni ha a cukor nélkül issza valaki a kávéját meg nem iszik cukros üdítőket meg nem eszik fehér kenyeret meg péksütit meg ilyen szarokat. De akárhol dolgoztam a dagadt kövér elhízott férfiak és nők ezeket eszik. Meg desszertet rendelnek meg fagyiznak amikor pont ők azok akiknek rohadtul nem kéne. Még egy nem elhízott embernek is egészségtelen nem hogy nekik. Akkor miért?
aug. 16. 20:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem számít nekik, hogy neked megfeleljenek.
aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érdekli őket hogy néznek ki.

Jókat esznek isznak. Elfogadják magukat olyannak.

Nem mindenki képes koplaltatni magát.

aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
Most komolyan. Ez neked miért fáj?!
aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is van, összetett a kérdés. A legtöbb embernél több tényező is szerepet játszik a lentiekből:


Fizikai okai: tágult gyomor, függőség (pl. cukor, alkohol), betegségek (pl. hormonális), az idősödő korban megváltozott anyagcsere.


Lelki okai: önbizalomhiány, önjutalmazás, traumák stb.


Szeret enni. Ebben leli örömét, ínyenc, az evés körül forog az élete.


Nem érdekli sem a helyes étkezés, sem a kinézete. Ennek is lehet több oka: igénytelenség, lustaság, tudás hiánya, családi minta, akár egy megváltozott élethelyzet, stressz.


Helytelen tudás az étkezésről, egészségről. Családi minták, egyszerűen nem tudja, hogyan kell helyesen étkezni.


Lustaság, nem olvas utána, túl nagy tehernek érzi, hogy ennek utánanézzen.


Már többször próbált lefogyni, sikeretlenül, jójózás stb, feladta.


Elfogadja magát, szereti magát, a testét, a párja is, nem számít neki a súlya, így is jól érzi magát.

aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
1+1
aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
20%
Mert provokálni akarják szandékosan az embereket. Hány kövér bennszülöttet láttál? Állatoknál sem természetes az elhízás, súlyfelesleg. Nem véletlen felesleg. Ízületi, szív, és érrendszeri problémák lesznek belole elobb utobb. Nagynéném testvére is zabált, megvolt vagy 100 kg, egy éve hunyt el, annyi plakk rakódott le az érrendszerében, egyik plakk levált, és elzárt az ereket a tüdejében. Mert csak verte a nyálát, mint az osszes elhízott ember, hogy márpedig nem érdekli más ember véleménye, azt eszik amit akar. Hát evett is. Jóljárt vele. Zabáljatok csak nyugodtan. Egészséges az elhízottság teljes mértékben.
aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
14%
MOst majd jön az, hogy akkor nekik legyen magasabb a TB, nyünyünyü.
aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

Én világ életemben vékony voltam, bármennyit eszek és ehetek, akármilyen szemét kaját, akkor sem hízok. Ilyen a genetikám.


Soha az életben nem néztem le a kövéreket, nem szóltam le őket és abszolút nem érdekel ki mit eszik.


Az én életemet nüánsznyi mértékben sem befolyásolja, hogy a Jutka cukorral issza-e a kávéját vagy cukor nélkül.

aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"Most komolyan. Ez neked miért fáj?!"


Nem nekem fáj hanem a társadalomnak meg az egészségügyi ellátó rendszernek. A szépség természetesen másodlagos.

aug. 16. 20:37
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

6 Nem zabálunk. Én gyanítom pl., hogy többet sportolok mint te, csak egyszerüen el tudom fogadni, hogy más nem.

Valszeg én sport miatt kiegyensúlyozottabb vagyok, te meg nem tudsz mit kezdeni az energiáiddal, és frusztrált leszel.

Menj le, fuss heti párszor 8-10 km-t, vagy ússz, kirándulj, és akkor nem fogsz másokra fröcsögni bö nyállal.

aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!