Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakivel többször előfordu...

Ha valakivel többször előfordul, hogy nem úgy vesz levegőt, ahogy kellene, az okozhat maradandó károsodást?

Figyelt kérdés
Az illető szájon keresztül lélegzik. Beszéd közben viszonylag sokszor előfordul vele, hogy zavarba jön és emiatt nem vesz/nem úgy vesz levegőt, ahogy kellene.
aug. 10. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A levegővétel önmagában nem, de azért nyilván jobb lenne, ha tudna orron is lélegezni.Aszmás vagyok, az öcsém is és ő nem tud rendesen levegőt venni evés közbe, engem vérig idegesít ( én nem küszködök ezzel). Jó lenne megtudni, miért nem tud az orrán lélegezni (egybébként sok ember küszködik ezzel a problémával, hogy tud, de nehézkesen pl. váladék, kis orrjárat miatt stb...).- Maradandó károsodást azt nem fog okozni.
aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, az érdekelt volna, hogyha többször előfordul olyan, hogy nem rendesen vesz levegőt valaki, az okozhat-e pl. maradandóan olyan károsodást, hogy nem fog tudni úgy tanulni, dolgozni stb.

Szervi oka elvileg nincs, mégis fennáll ez a probléma.

aug. 11. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!