Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyemet megsértettem...

Anyajegyemet megsértettem borotvával. Vérzett.Elöfordult ilyen mással? Mi lett? Félek

Figyelt kérdés

Holnapután rendel bőrgyógyász, megnézetem. De addig is szidom magam, hogy lehetek ilyen béna.

Elég intenzíven vérzett, epp fürdés közben, lábamon van. Par perc múlva elállt aztan. De be is ragasztottam.


jún. 25. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem többször volt ilyen, meg se nézettem. Pár napig fájt/érzékeny volt aztán elmúlt, nem lett semmi
jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Pár nap után valószínűleg rendben lesz. Kétlem hogy bármi maradandó problémát okoztál.
jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Ha meg nem áll el a vérzés, csúnya lesz, rosszul hegesedik, fura lesz, vörösödik körülőtte, begyullad, stb., akkor sebészetre akármikor lehet menni.
jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó 15-20 évvel ezelőtti borotváknál nagyjából heti 1 alkalommal fordult elő ilyesmi.Azóta is élek.
jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!