Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire kellemetlen az angina?

Mennyire kellemetlen az angina?

Figyelt kérdés
Igen tompa nyomást érzek néha a szegycsontomnál néha órákig, aztán magától szűnik. Ez nem új, szerintem legalább 10 éve van ilyen, szóval lehet, hogy ez normális. Leszögezem, hogy hipochonder is vagyok...de bizonyítottan van mitralis prolapsus diagnózisom kb. 30 éve. 45 vagyok. Szívultrahangon lényegében harminc éve rendszeresen megjelenek, és lényegében mindig negatív. Párszor készült nyugalmi EKG. Minimális béta - blokkolót. szedek. Azt olvastam, hogy a mitralis prolapsus okoz gyakran atipikus mellkasi tüneteket is. Lehet, hogy ez esetben is erről van szó? Vagy tán mozgásszervi? Gondolom ha nagy baj lenne, akkor már más is történt volna vagy látszódna az UH-n is.
júl. 5. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Hülyén hangzik de stresszt kéne oldani, foglalkozni a lelkeddel, mélyebb önismeret, félelmek-traumák feldolgozása mert ez hat a szívre.


És még valamilyen ritmikus tevékenységbe kezdeni amihez pontosság kell, lehet művészet: tánc, dobolás, zenélés. Ez egyben gyógyító terápia, a ritmus hat a szívre és az egész szervezetre.

júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!