Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a kávétól jobb...

Igaz, hogy a kávétól jobb lesz az ember emésztése? Reggel nem jön ki minden, és azt olvastam, h a kávénak van egy kis hashajtó hatása. Érdemes kipróbálni? 18 L

Figyelt kérdés
jún. 30. 17:30
1 2
 1/13 L.. István ***** válasza:
Csak egy módon tudhatod meg, hogy rád milyen hatással van. Hajrá!
jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kávé végig fut a beleken.
jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Simán ráöntöm a forro vizet az őrölt kvra?
jún. 30. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem összekevered a céklával.
jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez már megint mi? MI az, hogy reggel? Mi az, hogy minden? Tojni nem reggelenként kell, hanem amikor van normál inger. Persze, hogy csak 2 kis bogyó jön, ha te kényszeresen gongütésre jársz WC-re.
jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
18 évesen a kávéfőzésre vonatkozó kérdés külön vicc
jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kave alapvetoen vizhajto es szarazabb szekletet okoz, mert szarit. De az igaz, hogy bizonyos embereknek irritalja a beleit es hamar vecere kell mennie. Normal korulmenyek kozott viszont inkabb kemenyebb lesz tole a szeklet.
jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
18 évesen kávét sem tudsz készíteni, akkor nem csodálom, hogy nem vagy tisztában a sz@rással sem. Amúgy vízhajtó hatása van…
júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért kéne tudnom kávét készíteni, ha soha nem kávéztam? Te be tudnád adni magadnak a heroint? Kb ennyit ér a kérdésed. Ittam ma reggel, de csak többet hugyoztam.
júl. 1. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod hajtani magad akkor szenna tea, jól megfosat, kipucol, ha még erősebbet akarsz akkor ricinusolaj vagy keserűsó bár ezek drasztikusak és elég durva vizes hasmarsot okoznak
júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!