Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtó challanget csináltunk...

Hashajtó challanget csináltunk a barátommal.. mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

Mindketten 4 szem dulcolaxot vettünk be. A szabály hogy aki először használja a WCt veszít és be kell menjünk a suliba..

Mire számíthatunk ekkora dózisnál?

Mennyire fog menni a hasunk? Fog e csikarni/görcsölni?



máj. 30. 02:22
 1/8 éáé ***** válasza:
100%
Vigyázzatok azért magatokra nehogy kórház legyen a vége
máj. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én eleve kb. 100%-kal többet használok mindenből, hogy érezzem a hatást is. 20 szem lenne a kihívás, tejjel-savanyúságlével-paradicsomlével együtt.
máj. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mire számíthatunk ekkora dózisnál?"


Arra, hogy összefossátok magatokat :D

máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül megnyertem a challanget, haverom tesi óra közepén összefosta magát, utána 2-3 órát a WCn ült, ahogy láttam hogy nyertem utána én is futottam a WCre fosni, azóta egymás melletti fülkében fosunk a tesi öltözőben
máj. 30. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
LOL :D XD
máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezért már megérte iskolába járni
jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Teljesen megérte a challange, amúgy is imádok a WCn ülni és fosni, pláne ha még jól csikarja is a hasam.. suliban különösen jó, mivel sokan hallják ahogy szétfosom a WCt :))

Tegnap este szenna teát ittam, most keltem az előbb arra hogy csikar és morog a belem, alig értem ki a WCre, azota itt ülök és fosok :))

jún. 6. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ehhez őszintén gratulálok. XD Vehetsz szűztea forte kapszulát is, az nem ilyen harsányan fosat, de kihajtja a beled tartalmát. (3-mas és 5-ös voltam)


A szarás, fosás élmény. Na megyek is a retyóra :D

jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!