Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen béltisztító teát /...

Milyen béltisztító teát / tablettát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eléggé fel vagyok puffadva és fáj a hasam. Szeretném kitisztítani a belemet.. Ricinusolaj , keserűsó, szenna tea, mályva tea?

Melyiket ajánljátok egy kiadós béltisztításhoz?

Írjatok véleményt is, hogy titeket melyik mennyire hajtott meg?



jún. 4. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A puffadás nem a gyomrodban van? Amúgy rennie annak értelme is van
jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A rendszeres puffadásnak oka van, inkább vizsgáltasd ki magad. Amúgy alkalmi puffadás esetén bizonyos ételektől (pl burgonya, káposzta, stb) én egy csipet köményt teszek étkezés után egy pohár vízbe és megiszom.
jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nahát ennél rosszabb ötletet ki se találhattál volna! Nem a beledtől puffadsz. Nézd meg, mit eszel, és vegyél be Rennie rágótablettát. Egyébként nekem a sima elég forró tea is elmulasztja a puffadást. Nem tudom, mért a hashajtástól (nevezzük már a nevén a gyereket, semmi "tisztítás") várod a megoldást.
jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Oxytarm, rossmannban lehet kapni
jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Normális kaja véletlenül sem játszik, ugye?
jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!