Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegen helyen hasmenés.....

Idegen helyen hasmenés.. Hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés

Átjöttem az egyik legjobb barátomhoz aki egyben az osztálytársam is, viszont valamitől nagyon elkezdett menni a hasam, mellé nagyon csikar is :( 5-10 percenként járok WCre..

A barátom és a szülei már alszanak, nekem viszont iszonyat kínos hogy a WCjükön kell üljek egész éjszaka, mivel nem szeretném szétfosni a WCjüket.

A gázok annyira csikarják a beleim hogy majd meghalok.

Próbálom halkan intézni a WCs túrákat mivel a WC mellett van a szobájuk, nem akarom hogy meghallják ahogy fosok a WCn



Holnap egyébként vonattal a balatonra megyünk ottalvós táborba, szerintetek addig elmúlik? Mindenképp szeretnék elmenni a táborba, legfeljebb a vonaton sokszor elmegyek WCre ha menne a hasam



jún. 25. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami fertőzés lehet.
jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a vonaton is legalabb 6x ment a hasam elég vizszerűen.. a táborban külön szobám van , de kb egész nap a WCn ülök
jún. 27. 08:33
 3/5 anonim válasza:
Jobban vagy azóta? Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha így megy a hasad akkor az vírus lehet, ami 1 napon belül nem múlik el sajnos, én a helyedben inkább kihagytam volna ezt a tábort, de szerencsés voltál hogy vonattal mentettek.
jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm már teljesen jól vagyok :)

Táborban még 2 napig ment a hasam utána jól lettem

tegnapelőtt 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!