Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírus vagy csak nagyon elcsapt...

Vírus vagy csak nagyon elcsaptam a hasam?

Figyelt kérdés

Tegnap kora este a tesóm ballagásán voltam közben pedig borzalmasan elkezdett csikarni a hasam és elkapott a fosás.. egész ballagás alatt a WCn ültem és elég durván fostam, közben görcsölt a hasam.. miután kifostam magam a ballagás után hazamentünk, jöttek vendégek is, viszont én továbbra is a WCn ültem olyan hascsikarással hogy majd megőrültem.

A hasam ebben a pillanatban megy mint a víz, mordul egyet és már megy is a hasam.. holnap bizonyítvány osztásra kell mennem mivel kitüntetést is kapok, bár félek hogy ott is rámjön a fosás.. bár van WC , max elüldögélek rajta



jún. 22. 00:11
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
35%
Holnap az vasárnap, akkor lesz bizi osztás? Amúgy széntabletta,napi 4-8 és nem lesz gond.
jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Napi 4-8 széntabletta (Cralex) igen kevés ilyen erős hasmenés esetén. Naponta 3x 3-5 tbl. az adagja, és amikor ennyire erős a hasmenés, akkor kell a napi 3x5 tbl. Ezt lehet fokozatosan csökkenteni, ha javul a helyzet. Emellett igyál sokat és diétázz! Remélhetőleg elég lesz.
jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#2: Igen, én csak kb. írtam egy számot, de lehet kell a 3x5 is.
jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdődik a szünet. Látszik jönnek a szarabbnál szarabb kamukérdések.


Biziosztás holnap - hogyne...

jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A széntabletta mellett ilyen esetben érdemes Bolus adstringens labdacsot is bevenni, ami mérsékli a bélfal irritációt és antibakteriális hatású. Az ok ilyenkor nyáron gyakran valamilyen gyors lefolyású tünetekkel járó vírusfertőzés, ami hatással van a bélbaktériumokra is.
jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A troll válaszolóknak üzenem, hogy az iskola olyan napra szervezi a bizosztást ahova akarja.. ők ide szervezték ez van.

jún. 22. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
5. A Bolus adstringens nem antibakteriális, hanem a széntablettához hasonlóan megköti a kórokozók méreganyagait. Annyival "tud" többet nála, hogy a védi a bélfalakat. Felesleges egyszerre mindkettő szedni.
jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , 3 napig fostam , hánytam de már jól vagyok, most az öcsém van benne a buliban, neki is fosás hányás
jún. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!