Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szűztea Forte kapszuláról és...

Szűztea Forte kapszuláról és teafilterről vélemények?

Figyelt kérdés

Együtt használnám a kettőt, 2 kapszula + 1 bögre kiáztatott filter.

Használta már így valaki egybe? Vagy külön külön?

Mit tapasztaltatok?



jún. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz tőle? Olyan hasfájásod lesz, hogy az na. Egész nap fosni fogsz..fogyni nem fogsz tőle, abban biztos lehetsz. Én napi egyet szedek, de csak mert betegség miatt székrekedésem van.
jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha most ittam a filtert és két kapszulát vettem be, akkor reggel suli előtt ülök majd a WCn vagy suli közben? Otthon jobb lenne kifosni magam
jún. 11. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírtam világosan. Értelmezni tudsz? Írtam, egész nap. Megérdemled ennyi ésszel.
jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj tőle a hasam, ilyen hasmenésem még sose volt mint amit ez okozott.. bejöttem a suliba de a WC 5m körzetéből nem tudok elmozdulni..
jún. 11. 09:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Még ma is görcsöl a hasam és fosok :(
jún. 12. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
:o az hatásos lett akkor. Éa a suliból hogy bírtal haza menni? :o
jún. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Plázáztunk a barátaimmal, na ott ültem vagy egy 40p a WCn amire kijött minden , brutális volt
jún. 14. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!