Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányás, erős hasmenés, magas...

Hányás, erős hasmenés, magas láz.. Hogyan lehetnék jobban? 16/F

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson vagyunk, ez a harmadik nap, szobatársam első nap feltűnően sokat járt a WCre és sokáig volt benn (egyébként a legjobb barátom) , azt mondta már kirándulás előtt is nagyon fájt a hasa meg egy kicsit ment is neki.. vonaton is 3x volt WCn gondolom ment a hasa akkor is..

Neki már elmúlt most viszont nekem megy a hasam, hányok és 39.2 a lázam.. tanároktól kaptam gyógyszert , de ez az egész napos WCn ülés hasgörccsel megőrít.. Két boxert ki kellett mosnom mivel annyira megy a hasam hogy nem értem ki időben a WCre és befostam..

Többiek már alszanak , én pedig egész este a WCn fogok ülni



jún. 16. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást.
jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Rotavírus vagy más vírusok összessége.

Nagyon sehogy, ezt becumiztad sajna!


A tüneteket enyhítheted, de a közérzeted 3és az emésztésed nem lesz jobb, plusz rommá fertőzöl mindenkit!


Keress egy gyógyszertárat!

Egy doboz immodiumot vegyél meg egy doboz rubofent!


Az immodiumból egy kapszula reggel, egy este!

A rubofenből napi 4 szem max 5-6 óránként egyet vegyél belőle be.

Lehetőleg ne edd össze a két gyógyszert, ha bevettél az egyikből akkor minimum 2 órát várj a másikkal!


Egyél sok keménysajtot és magvakat, csak jól rágd meg!

jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos gyógyszer nélkül nem nagyon fogsz meggyógyulni. Azért kitartást, jobbulást.
jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ne vegyél be hasfogót!

Azért megy a hasad, mert valami vírust vagy bacit összeszedtél és a szervezeted így akar tőle szabadulni. Hasfogóval csak bent tartod a korokozókat.

Tanáraid vigyenek ügyeletre vagy menjenek érted a szüleid. Igyál sok vizet, mert kiszáradsz és lázcsillapítót. Pár nap rendbe jössz...

jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell megszabadulnia a szervezetének fosással a vírustól! Ez csak az házi "orvosok" baromsága lehet nem is vírus hanem gomba vagy egyéb baktériumok egyensúlyának megborulása!

Ha vírus akkor az egyébként is kétnaponta átmutálódik, a szervezet meg csak lenullázza magát a fosással!

Kb mintha porcelánboltba akarnál szúnyogot lecsapni tűzoltóbaltával!

Ennyi erővel fel is robbanthatod...


A vírust, ha az elintézi az immunrendszer vagy magától elbomlik!


Nem poénból találták ki a hasfogókat, bár egyesek még mindíg a szénnél tartanak...

jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egész nap a WCn ültem, hazafelé vonattal jöttünk, addigra még 4 lány és 2 fiú osztálytársam hányt és ment a hasuk , szerencsére kulon vagonunk volt , igy a két wct mi használtuk csak, felváltva heten… a többiek előrébb mentek WCre a többi vagonba.. estére még többeknél jelentkezett magas láz, hányinger, hányás, hascsikarás, hasmenès

Én mostmár szerencsére otthon ülök a WCn , 2x hánytam is a folyamatos erős hasmars mellett.. van egy 6. Osztályos öcsém , remélem ő nem kapja el ezt

jún. 17. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet valami rosszat ettetek? Vagy az ivóvíz volt fertőzött. Egyszer én is így jártam egy táborba sokad magammal. 3-4 nap és mindenki jobban volt.

Kitartást!

jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Semmi ok azt feltételezni, hogy fertőzött ivóvíz, simán vírus ez inkább, annak van a legnagyobb veszélye.

Ráadásul az ilyen rohadtul ragályos, az is stimmel.

És de, meg fog gyógyulni gyógyszer nélkül is.

jún. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!