Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szedem a cukor gyógyszerem...

Nem szedem a cukor gyógyszerem.Attól mindig hasmenésem volt.Kaptam másikat attól is.Amikor szedtem akkor is annyi volt a cukrom mint most gyógyszer nélkül. Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
jún. 19. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit javasolt az orvos?
jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diabetológus tanácsát kell kérni, bár tapasztalatom szerint a tanácsot is óvatosan kell kezelni. Van olyan gyógyszer, ami háziorvosi tapasztalat szerint se hatásos, de háziorvos csak olyat írhat fel. Nyilván a cukorbetegség kategóriákon belül is vannak "betegcsoportok", ahol az étrend többet számít, mint a gyógyszer.
jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
II. típusú diabetesznél, ha túlsúlyos valaki, akkor a fogyás, a rendszeres testmozgás, a diéta kiválthatja a gyógyszert. Nagyon sok beteg tudja az életmódváltással, fogyással letenni a gyógyszerit.
jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Diabetikus adott gyógyszert de nem jó plusz adott ozempic injekciót attól meg hasnyálmirigy gyulladást kaptam
jún. 20. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!