Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én bántam meg a covid...

Csak én bántam meg a covid oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En anno pfizer mrns oltást kaptam. Szerencsére még nem érzékeltem bármilyen mellékhatást azon kivul hogy azóta fáradékonyabb és több ízületi fájdalmaim vannak. Viszont egyre több cikk jön arról hogy lassítja a sperma gyorsaságát, kárt tesz a szivizomba, és kitudja még mit fog tenni évek múltán. Eléggé megbántam ezt a döntést, nem lehet valahogy ez az oltást teljesen ki tisztítani az emberből?



2023. máj. 29. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

#10 Ja, mert nyilván aki esetleg elbizonytalanodik az oltás csodálatos hibátlanságát illetően, annak csak Gödény lehet a szaktekintély...

De ha egyszer te is belátod, hogy lehetnek mellékhatásai az oltásnak, akkor miért kell hülyének beállítani azokat, akik ugyanezen a véleményen vannak? Egyik mondatoddal mondasz ellent a másiknak. Minden oltásnak lehet mellékhatása, de akiben felmerül, hogy a Pfizernek mellékhatásai vannak, az csak laposföldes meg Gödény-hívő lehet? 😃

2023. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

#11 a laposföldes rész amit írtál azért baromság, mert én tényleg egy laposföldes csoportban olvastam ezt. Ha ez neked fáj, esetleg magadra veszed az a te dolgod.

Gödényt azért említettem, mert ő maga ugyan szakembernek állítja be magát, de ha csak 1 vitát meghallgatsz vele, akkor tudod, hogy azon kívül, hogy nagy frázisokat puffoktat, semmi köze a témához. Azt pedig egy szóval sem írtam, hogy akinek baja van az oltással, az gödényista. Semelyik mondatom nem üti a másikat.

És főleg nem állítottam be senkit hülyének. Annyit mondtam, hogy ma már be van oltva valaki, akkor ezen rugózni semmi értelme, mert csak saját magának csinálja a stresszt az ember.

2023. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Még szerencse, hogy a covid-nak viszont nincs semmilyen káros hatása...
2023. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
50%
2023. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#8 Gyermekláncfűnek hívják, de nem kitakarítja, hanem nem engedi összetapadni a vérlemezkéket, ami okozza az amputációkat, rohamokat, halálozásokat. Külföldön több ilyen eset van, de oltáscsopiba is fel lehet menni. Annyi hátulütője van, hogy életed végéig inni kell, ha nem akarsz bajt magadnak.
2023. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy már 2010-ben is oltásról beszéltek, mint a hatékony népességszabályozás egyik fontos eszköze. Nem vagyok meglepve.
2023. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 A vérlemezkék összetapadása ellen a fokhagyma a legjobb. Ha mézbe bepácolod, büdös sem leszel tőle.

De a galagonya, fagyöngy tea, kurkuma is jók erre.

2023. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Kurkumát szinte minden zöldségalapú levesbe bele lehet tenni és még finom is lesz tőle. A fokhagymát ismerem.
2023. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!