Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog a kati?

Milyen drog a kati?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:42
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Már betiltották, a 4mec totál ugyanaz, sőt jobb. Másnap tudtam enni, aludni, nem voltam depressziós és nem is kívántam... A hatása is jobb.
2011. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:

Új és népszerű. Meg olcsó. Meg (egyelőre) legális.

Amúgy? Nyálkahártya-, beszédközpont-, anyagcsere, agyi kapacitás roncsoló. Meg jól, észrevétlenül ki lehet tőle száradni.

Aztán, ha valaki azt mondja, hogy jó a másnap, akkor fordítsd meg és hátulról rúgj egy jót bele!

Ja, és lehetnek paradox hatásai is. Vagyis, hogy pont nem "megleszel", hanem épp ellenkezőleg.

Hogy majd te tudod és lejössz, amikor akarod?

Lelked rajta...

Én nem vennék be és nem terjesztenék ilyen dumákat.

2011. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
[link] ezt neketek!!!!
2011. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
[link] ezt nektek!!!!
2011. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

a kati a mefedronok közé tartozik szintetikus, NÖVÉNYVÉDŐ szer!!! Ráadásul ha nem nyomsz sokat nem érzed 2-3g kell a

jó közérzethez másnap meg kívánod....Ismertem egy csávót aki megölte a családját a pénz miatt hogy tudjon venni cuccost.

Ne katázz,füvezz :)

2011. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

ma már szinte nincs egy olyan szórakozó hely se a hol nem lenne kati, múgy a kati az egy buli drog. azt többnyire a fiatalság használja bulikba... tudom, pont ott voltam. hatása az hogy lassítja a beszédet..

én csak ezt vettem észre ott az értelmiségnél akik katiztak://

2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
2013. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Lakatos Géa válasza:
Lassan 6 éves kérdés, mostanában én is kicsit belekerültem a drog témába, de ilyenről még hallottam. Mára már teljesen eltűnt az országból ez a "Kati"?
2016. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Dehogy tűnt :D még mindig k**va jó katit lehet kapni :D
2017. szept. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!