Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egy drog elvonó?...

Milyen egy drog elvonó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elmondaná valaki, hogy pontosan mi zajlik egy ilyen helyen? Magánügy lenne, hogy miért érdekel, remélem megértitek! Nagyon köszönöm előre is . SŰRGŐS lenne.
2011. jan. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bármelyik névtelen droginformációs vonalon érdeklődhetsz. Amúgy drogelvonóra csak heroinistáknak és alkoholistáknak van igazán szüksége, a többieknek pszichológiai kezelést kapnak egy ilyen intézményben.


Különböző foglalkozásokon vesznek részt, ami segít visszailleszkedni a társadalomba és estleg értelmet adhat a későbbi életüknek.

Persze heroinisták számára is van bejárós lehetőség is, de ez kevésbbé hatásos, mint a bentlakós, mert ha a szokásos környezetben van az illető, akkor nehéz abbahagyni a drogozást, főleg, hogy minden másnál jobban vágyik rá. Más drogoknál pedig a bejárós gyakoribb, mint a bentlaksos intézmény. Igazából a bentlakásos elvonó elég elit dolog.

2011. jan. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orsolics Zénó válasza:
100%

Elég hosszú lenne elmondani, mert 1 év a terápia. Én, és még nagyon sokan részt vettünk egy ilyen terápián.

Itt kaphatsz információkat: www.drogterapia.hu

Egyébként életem egyik legjobb évét töltöttem el ott!!!

2012. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
el mondom írj priviben
2015. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!