Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog a kati?

Milyen drog a kati?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
igazatok vna :) aki még nem próbálta ne tegye, lehetetlen lerakni
2010. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
67%
Nincs olyan, hogy nem tudod lerakni! TAPASZTALAT!!! Másnap fáj az állkapcsod, szenvedsz 1-2 napig!! nem vagyok rá büszke, hogy (elég fiatalon) ismerem az érzést, de ha van akarat erőd akkor tudod, hogy hol a határ! L/17
2010. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
46%

Egy próbát megér, szerintem.:) Annyira jó hogy félelmetes, nagy mennyiségben a kokainhoz hasonló hatásai vannak. Gyönyörű érzés. Vigyázni kell vele mert tényleg olyan hogy sosem elég...

Már leírták részletesen mi hogyan van és tényleg úgy van tapasztalat.:) És igen akik katiznak azok is járnak a GYIK-re. :D

16/L

2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
Ez így Igaz egyetértek a fenti válaszolókkal. Én se bírom lerakni a qrva...át! Ne próbáld ki!!! Inkább füvezzél+sörözzél. Én se bánnám ha végleg betiltanák! Nekem nem szoktak ilyen durva mellékhatásai lenni. Büdös vegyszerszagom van tőle 2-napig, főleg ha megeszek 3g-t.
2010. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
61%

Nekem már az illata is tetszik... eddig ha nemvolt elvoltam nélküle mostanában jönnek elő a dolgok h jólenne... pl most is kb egy órája olvasgatok katiról és zsuzsiról... és katt katt húúúú de húznék egy utcát:S Na itt kezdődik a para...

De péntek este buli! Szól a minimal és társai... jön a zsuzsi is bulizni:D Rajta vagyok hogy visszaveszek! Még ez a hétvége és utánna hosszú pihenő! Sikerül? még én sem tudom...


Tényleg leírhatatlanul jó... Alattomos büdös kuva!

Ne baszakodjatok vele mert ez a csaj jobban megb@sz téged mint te őt!

2010. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
0%
Még a csíkok húzgálásával nekem se lenne bajom! Csak sajna Én Intravénásan használom.
2010. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
26%

emberek kikéne találni valamit! a katinál semmilyen dolog nem jobb a világon!!!!

NE NYULJ HOZZÁ HA MEG NEM TETTED!!!

és aki már a csapdájába esett mint én akkor azoktol kérdezem hogy ugye ti is egész nap azon agyaltok milyen rohadt jo voltaz a buli olyanrohadt jol táncoltam szép voltam pörögtem és ismerkedtem! életem egyik legjobb estéje!

és az a baj hogy meg a feelingje is olyan jo ahogy a csajokkal bemegyünka a wcbe...és felszivjuk és akkor csipi az orrod de meg az is jo..:( és beüt , olyan vagy mint egy felhuzott játék vagy nem tudom én 10 orát végig toltam kb 3g katival ami rohadt durva...

És görcsölök már h hol tudnék ujra szerezni...

menj a p*****a hülye kati! :D

de ha honaponta mondjuk egyzser csinálnánk az is nagyon gáz lenne?

2010. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%

A Kati egy fantasztikus nő. Nagyon szerettem, amíg nem tette tönkre az életemet. Iszonyat jó buli volt, nagyon készen voltam.. Aztán ezt egy olyan ember megtudta akit nagyon szeretek tisztelek és becsülök. A legjobb barátomat veszítettem el miatta. Egy hete rühellem, rosszul vagyok ha rá gondolok, de hiányzik is az az érzés. Holnap péntek és nem tudom mi lesz.. Nem akarom újra látni.

16/L

2010. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
Király meg minden. De mi lessz ha betiltják? Na?
2010. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
kola:D
2010. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!