Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog a kati?

Milyen drog a kati?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:42
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
40%

KATI? az a német nyelvben egy mondat szórend.

Bocsi a hülyeségért de még nem hallottam róla,

de a google mindenkinek a barátja és mindenkinek segít:

Hadd keressem meg neked a Google-on!

[link]

2010. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
tapasztalatokat várok, h milyen... googliztam és nem találtam olyat
2010. okt. 5. 13:05
 3/39 anonim válasza:
52%
A Katit én sem ismerem, De a Marihónaja, az durva. :)
2010. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
95%

Mefedron, mefi, mefisztó, zsuzsi...

Ne próbáld ki, nem tudod letenni.

Lassan illegális.

2010. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
16%

tapasztalatok???!!! mért szted pont katiznak a gyakorikerdesek.hu tagjai?

ott van az a link az első válaszban amit küldtem abban a linkben van egy videó a gogle találatok között és abban minden benne van.

2010. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
51%
hülyeség h nem birod letenni ... tapasztalat.. amugy az elsö iszoynat durva :O nagyon jo
2010. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 bunny85 válasza:
98%

NE PRÓBÁLD KI!!! Képtelenség abbahagyni!! LEHET7ETLEN!!


1. ne hallgass azokra akik azt írják hogy ezt meg azt hallottam hogy ezek a hatásai..


2. valaki azt írta hogy negyed gramm elég... egy jó bulihoz mondjuk kb 1-2 vagy akár 3 g kell. emberfüggő. amikor használod mar,csíp, óriási szemek, gyorsan hat. nem bírsz leállni legszívesebben egész életedben csak buliznál! nagyon szociális leszel, szóval vigyázz.


3. másnap használhatatlan vagy. fáj a fejed, folyik az orrod, bedagad a torkod.. nincs étvágyad/tejet és kálciumot kell inni/ és a hét többi napján hulla fáradt vagy míg elnem jön újra a várva várt hétvége...


4. hosszabb távon? mit is jelent? pár hónapja?

kiütések a testen.. véresek. viszketnek mint a piszok!

töredezett körmök.. nem túl szép látvány. romlik a látás, fáj a szemed és a fejed is. romlanak a fogak, nem túl kellemes. és hullik a haj.

ha már drogozni akarsz, inkább speedezz.. ez a szar kikészíti az embert. de leginkább semmitse szerintem!!!

2010. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

utolsó válaszoló!IGEN!ez így van ahogy mondod...tapasztalat...ne próbáljátok ki,mert annyira jó,hogy utána tényleg mindig csak azt várod h mikor jön el a 7vége,h ujra csinálhasd.Nélküle már nem is tudod ugyanúgy élvezni a bulit,és mindig kell h vegyél min 1g-t.És amikor elfogy ott kattogsz h még még kell de ááá...elfogyott,nincs rá pénz,stb,és iszonyú rossz kattogni.Depressziós leszel.Nekem állandóan paraflesseim vannak tőle,h elakarnak rabolni,vagy kiakarnak rabolni.Paranoiás lettem,és állandóan azon gondolkodom h jobblenne meghalni,mert eddig is szar volt az életem,hála a szüleimnek,és inkább ezt a szart csinálom h jobb legyen,de igy meg nemtalálok normális párt.kinek kell 1 drogos?senkinek,sőt,én se jönnék össze 1 drogossal,mert egyikünk se tudná megállni h ne csináljuk,és igy együtt csinálnánk,és ez nem vezet előre.Próbálok leszokni,de nehéz,és eddig még nem sikerült.Nem tudom,hogyan lehetne.MErt iszonyúan hiányzik az a nagy boldogság érzet,az h pörgök és minden jó.Több drog hatása megtalálható benne,ezért olyan jó.Pl spuri-mert pörögsz tőle,kola-mert önbizalmat ad,ex-sokféle hatása van,de kb az összes megtalálható a katiban.nagyonjó.de a másnap az brutális.undorito,és hányingerem van magamtól és az jár a fejemben,h már megint mit csináltam?mire volt ez jo?miért nem tudtam megállni?és akik szeretnek miért nem tudom értük megtenni h nem csinálom?miért lettem narkos?nem igy neveltek.Valaki mellé leülök a buszon,kise nézik belölem h drogozom.A drogosokról 1 olyan képet akarnak festeni ami a rossz,a gonosz megtestesítője,másokat is belevisznek a rosszba,bántanak más embereket,sose tudnak magukról,buták,semmirekellők.Pedig igen is vannak iszonyú értelmes emberek,értelmesebb mint az átlag,dolgozni járnak minden nap normális munkahelyre,a kötelességüket elvégzik,gondoskodóak,odafigyelnek a másikra,és az értelmesebbik fajta inkább lebeszéli a társát arról,hogy ilyen szerekhez nyúljon.Jó a hozzáállásuk dolgokhoz,mert a drog egyébként sok mindenre megtanit,és feltudod fedezni önmagad.Viszont milyen áron?Borzalmas áron.

NE CSINÁLJÁTOK!Én is szenvedek tőle,mert nem tudtam h ilyen hatása lesz.Ha tudom,h ezt okozza soha nem próbálom ki.

Remélem sikerülni fog,hogy letegyem!Igazából semmi értelme.Önmagamat csapom be.Azt hiszem,hogy minden rendben,minden szép és jo,de ha elmulik a hatás,ugyanazok a szürke hétköznapok.Unalmasak,a sok gyökér ember kavarja a sz*rt a másiknak.Megy a kihasználás,lehúzás.

Egy illúzió az egész.

2010. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 bunny85 válasza:
nekem is tapasztalat..
2010. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!