Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drog a kati?

Milyen drog a kati?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:42
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Személyes tapasztalatból mondom!Semmi értelme ennek a szarnak!Bár szerény véleményem szerint rászokni nem lehet.Nekem már hányingerem volt tőle.Felpörget az tény és olyan dolgokon kezdesz el agyalni amiben akkor még marha nagy fantáziát látsz.Sokan és én is azért használtam hónapokig mert kíváncsi voltam mire jukadok a végén.Nagy tervek és álmok ......aztán egy nap arra ébredtem,hogy ez illuzió semmi más jah és belevertem magam egy nagy adósságba ez történt.Meg fekélyes sebek a testen kb.-24 kg úgyhogy még a karácsonyt is egyedül töltöttem mert a szüleim elájúltak volna.
2011. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
Még valami.Amikor úgy gondoltam,hogy ebből elég akkor leraktam.Nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást és nem is kívántam utána sem.Középfűlgyulladásom volt na meg a bőrkiütések(fekélyes sebek)
2011. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Bogi90 válasza:
mikor kiment belőlem a spuri,felszívtam egy csíkot mert azt mondták jobban tudok majd tőle aludni...SOHA TÖBBET!!!...semmi boldogságérzés egy szánalmas csődtömegnek éreztem magam...asszem maradok spurinál,szombat buli már harapom a falat :)
2011. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 pnorbi94 válasza:
5%
faszsag h növenyvedöszer habi az egesz ez direkt kabszer csak igy adjak el a neten
2011. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
tökmindegy betiltották de még mindig meg lehet vásárolni utcán. amúgy NEM AJÁNLOM SENKINEK SEM az előttem szólók nagyon jól beszélnek .. nagyon jó érzés főleg az első pár kipróbálásnál beszélsz beszélsz mindenkit "szeretsz" kellemesen ellazulsz de mégis pörögsz szét vagy esve de mégis tiszta a fejed de amikor elfogy ott jön a para hogy még még még még és ha van pénzed akkor meg is fogod venni nem bírod magad visszafogni. tapasztalat én nem voltam nagyon rajta max 3-4 hónapig heti 2-3 alkalommal. Teljesen nem bírtam még letenni de ez visszacsökkent havi 1 alkalomra ami nem is a függőség miatt csak "úgy" de ezt is megpróbálom letenni mert nagyon káros.
2011. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
sztem nagyon jó drog, a legjobb amit valaha próbáltam pedig már volt jópár...és pont ez a baj vele. hogy túlságosan jó, nehéz letenni nagyon. én mondjuk megtudom állni de nagyon sok olyat ismerek akik már sajna tényleg függők :S
2011. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
A kati egy szubsztituált (met)amfetaminszármazék. kémiai nevén 4-metilmetkatinon. Csak néhány csoportot kell kicserélni, és íme kész az új legális (még be nem tiltott) drog, egészen addig míg be nem tiltják.
2011. febr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Linácska18 válasza:
Én,a szerelmem és a baráti társaságom fél éven keresztül napi rendszerességel katiztunk..Közülünk még sokan ma is,én már meguntam..Nekem már nem adja azt a flash-t a kati,mint a legelején..Persze most is becsúszik ugyanúgy,de már nem kattogok annyira rá,mint amikor elkezdtük.Ez a kati minden más drogot kiütött a piacon,ezt komolyan mondom..Minden barátom,ismerősöm ráment elég keményen,bár most azért kicsit viszavett mindeki..Vagyis már aki :D Én biztos..hónapokon keresztül,napi rendszerességgel szívtam,volt amikor egy éjszaka alatt a barátommal megettünk 10-12 teli grammot,nah hát nekem pont ne akarja senki bemutatni ezt a sz*rt! Hülye paráim voltam,főleg közösségben,de mégis szívtam,mert úgy kattogtatott mint az állat..Idegileg nagyon szétszed,az biztos..De visszavettünk,mert ennek nem volt jó vége..meghát én szerencsére meg is untam..hál'istennek..meg lassan úgyis lecseng a kati őrület,főleg h jönnek majd az új "dizájnerdrogok" a piacra..szépen,egymás után..
2011. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:

Ne próbáld ki!

Tényleg baromi jó kb fél óráig, olyan extázisban vagy, hogy őrület. Másnap viszont komolyan a depresszió és az öngyilkosság határán inogsz tőle. Undorító, büdös, és ha rákattantsz szinte garantáltan járhatsz majd pszichológushoz kezelésre...

2011. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
jó anyag de szart se ér me nem hat .. legalábbis nekem XD
2011. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!