Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sport közbeni vállfájás csak...

Sport közbeni vállfájás csak angina lehet, vagy más is?

Figyelt kérdés

Évekre nyúlik vissza a panaszom...

Néha eljárogattam futni és akkor időnként éreztem a vállamat, majd elmúlt. Betudtam annak, hogy hirtelen nagyon megterhelem magam esetleg.

Idén olyan edzésmódszerrel futok, amivel szinte esélytelen a túlzott terhelés. Plusz rendszeresen futok. A vállfájás ritkábban jelentkezik.

Viszont legutóbb 10 kilométeres versenyen, ahol hajtottam magam, a táv második felében állandósult és elég erős volt. A jobb vállban. Ott szokott gyakrabban.


Nem izomfájdalom jellegű, hanem tényleg olyasmi, mintha sugározna oda valami.


Félek megemlíteni az orvosnak...


Magas koleszterinnel élek amúgy, 7 körüli, az LDL 4 feletti, valahol 4-4,5 között. Egyelőre nem kapok rá gyógyszert.


A fájdalom anginán kívül lehet más is?


2022. nov. 4. 10:09
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Genetikai magas koleszterinszintem van. A múltkor 1-es triglicerid mellett volt 4,5 vagy mennyi az LDL.


Nem, nem minden az életmód, szép lenne, ha így lenne, de nem.

2022. nov. 26. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!