Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől mozog folyamatosan a...

Mitől mozog folyamatosan a vádlim?

Figyelt kérdés

Történet a következő, nagyjából 2 éve vettem észre, hogy a vádlim és az alsó végtagok, lábfejem is állandó mozgást végez, lábfejen nem igazán látni csak ha nagyon megnézed, viszont a vádlin nagyon látni, nyugalmi állapotban amikor felébredek nagyon mozog, ha kicsit mozgok rajta már nem annyira, de még mindig látni.


Voltam neurologusnál, ahol a magnézium szedését írták elő, fél évig szedtem magnosolf port, semmi nem történt. Voltam háziorvosnál, ahol voltam vérképet is csináltatni, vasam volt nagyon alacsony, GlobiFeres vastablettát szedtem fél évig, ez sem oldotta meg a problémát. Szedtem milgammát szintén rengeteg ideig, az sem oldotta meg. Elmentem másik háziorvoshoz, másik faluba, ahol pedig felírt kálcium pezsgő tablettát illetve kaldyumot (amit eleinte 5 napig naponta szedtem majd heti 2x) + izom lazitót, mondván az ásványi anyagok izzadás formájában távoznak a szervezetemből, ezért a vérkép nem mutatja de közben ott a hiány. Ez sem oldotta meg.


Most próbálok másik orvost keresni, de hátha itt valaki találkozott már ilyennel, és tud tanácsot adni. Egyébként nem fáj, nem érzek semmit csak a mozgás, ha hosszú nadrág van rajtam és hozzáér.


Feltöltöttem egy videót amin láthatjátok, hogy mi is ez pontosan:


[link]


Köszönöm előre is.



#görcs #vádli #izomrángás #Vádli Rángás #Izom mozgás
2022. júl. 18. 20:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
Udv hogy vagytok azóta?
febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Van valami változás? Meg lett az oka? Nekem is hasonló tüneteim vannak egy pár hónapja.
márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
Udv Mik az ön tünetei 32?
márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Kb. 1-2 hónappal ezelőtt volt egy megfázásom, elég rosszul voltam. három éjszaka nagyon sokat izzadtam (részben szándékosan) talán úgy érzem ezután kezdődtek a tüneteim. Először a jobb lábamon a térdem feletti izom belső fele ugrált, rángatózott. Ez egy két nap után elmúlt, viszont azóta a bal vádlim nagyon sokat rángatózik néha a jobb is de elsősorban talán a ballnál vettem észre. A videót amit felraktál ahhoz hasonló de talán nem annyira intenzív a mozgása. Ha dolgozok, sétálok vagy bármi mást csinálok akkor nem tűnik fel, hogy ugrálna, akkor nem érzem hogy ráng. Elsősorban ülő testhelyzetben figyelek fel rá. Talán még ha fekszem akkor sem igazán érzem. Nem fáj nem görcsöl nem zavar a járásban, egyszerűen csak nagyon idegesítő most már. A betegség során tapasztalt fokozott három esti izzadás miatt úgy gondoltam hogy valamilyen vitamin, só hiány lehet de a magnézium és a hasonlók eddig nem segítettek. Az orvosom annyit mondott, próbálják meg ne figyelni rá. A doki szerinte idegi alapon lehet és sajnos munkám miatt sokat éjszakázom. Tehát az ideg és a kimerültség. Az a baj, hogy szerintem kicsit valóban túl aggódós is vagyok, főleg az ilyen egészségügyi dolgokban. Lehet kicsit túlságosan figyelek már rá. Különösebb kivizsgáláson még nem voltam. Egy szimpla nagy labor volt, de az rendben volt.
márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
Kb 2 holnapja vagyok énis benne ebben a helyzetben, nekem test szerte vannak rangasaim de nem folyamatosan ink itt ott randul egyet kettőt, nagyon elvit már a Google keresgeles , és ez az egész kisebb depresszió val kuzdom, háziorvos komolyan sem vett annyit mondott sok a stesz az életemben, nagy nehezen kiharcoltam egy vervetelt ami teljesen rendben volt,30 F , te mennyi idős vagy?
márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

38F. Nekem is nagyon rossz szokásom a Google professzor bevonása. Mindenki azt tanácsolja, hogy azt felejtsék el. Soha nem vezetett eredményre, csak belém rakta az ideget. Próbálok róla leszokni, de mint látod azért ide a gyakorik. -re eljutottam, pedig itt is sokszor csak a találgatás és az ijesztgetése megy.

Amúgy nem mondom hogy nekem nincs olyan, hogy megrándul a vállam, vagy a karom, de az egyáltalán nem sűrű és nem is zavaró. Ami számomra bosszantó az a vádli.Amugy a fentiek mellett én egy ideje küzdök derék bántalmakkal, gerinc sérvvel, és most egy ideje fentebb a lapockám alatt is szokott fájni a hátam. Sokat ülök. Ezeknek nem tudom lehet e a rángásokhoz köze.

márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
Sajnos en nem vagyok orvos nem tudom, en azt olvastam sokhelyen hogy ink a sok stresz az ami okozhatja, olvastam több külföldi oldalt is, a magyar oldalak nem igen foglakoznak vele sok embernek h van is rangasa figyelembe se veszi, en sem vettem soha figyelembe régebben de nem is keresgéltem most hogy rakerestem azóta van ez a depresszió és az a baj hogy ez egy kör, kicsit faj a lábám vagy valahol mar visza is zuhanok ,
márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Ezt találtam és nekem most jó ilyeneket olvasni. Így talán nem a legrosszabakra gondolok.

Hát ha másnak is segít egy kicsit.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Érdeklődni akartam, hogy ki mire jutott a dologban? Megszűnt vagy lett valami diagnózis? Ha van hír megosztanátok?
júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Én voltam közben emg es eng , az egyik labamban volt egy sérülés valamikor ami azt mutatta hogy valami kronikus dolog , nem nagyon tudtad beszélni az orvosal csak telefonon ezt elmonta igazából ennyi meg annyit ne aggódjak, viszont ugyan ugy megvan a rángás , nincsenek hospontok szinte a testem minden pontján megmozdul, viszont en ara letem figylemes hogy pl, voltunk egy koncerten es a 25 kg gyerekemet többször ki be tetem a nyakambol másnap a bicepsz rangatozot ara ébredtem kb fél oraig utana elmult, ezt tobszor eszre vetem mar hogy fizikai megrerhelesre az amit meg terhelek izmot az másnap ráng! Valami zavar keletkezik ott sztm ugana helyre áll, veled mizu?
júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!