Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől mozog folyamatosan a...

Mitől mozog folyamatosan a vádlim?

Figyelt kérdés

Történet a következő, nagyjából 2 éve vettem észre, hogy a vádlim és az alsó végtagok, lábfejem is állandó mozgást végez, lábfejen nem igazán látni csak ha nagyon megnézed, viszont a vádlin nagyon látni, nyugalmi állapotban amikor felébredek nagyon mozog, ha kicsit mozgok rajta már nem annyira, de még mindig látni.


Voltam neurologusnál, ahol a magnézium szedését írták elő, fél évig szedtem magnosolf port, semmi nem történt. Voltam háziorvosnál, ahol voltam vérképet is csináltatni, vasam volt nagyon alacsony, GlobiFeres vastablettát szedtem fél évig, ez sem oldotta meg a problémát. Szedtem milgammát szintén rengeteg ideig, az sem oldotta meg. Elmentem másik háziorvoshoz, másik faluba, ahol pedig felírt kálcium pezsgő tablettát illetve kaldyumot (amit eleinte 5 napig naponta szedtem majd heti 2x) + izom lazitót, mondván az ásványi anyagok izzadás formájában távoznak a szervezetemből, ezért a vérkép nem mutatja de közben ott a hiány. Ez sem oldotta meg.


Most próbálok másik orvost keresni, de hátha itt valaki találkozott már ilyennel, és tud tanácsot adni. Egyébként nem fáj, nem érzek semmit csak a mozgás, ha hosszú nadrág van rajtam és hozzáér.


Feltöltöttem egy videót amin láthatjátok, hogy mi is ez pontosan:


[link]


Köszönöm előre is.



#görcs #vádli #izomrángás #Vádli Rángás #Izom mozgás
2022. júl. 18. 20:54
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
17-es mi volt a vizsgálat eredménye?
2023. ápr. 8. 11:47
 22/44 anonim ***** válasza:
Másnaposan szokott nekem, vagy ha sok koffeint vittem be.
2023. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ja ENG-re a Semmelweis Egyetem Genomika Medicina és Ritka Betegségek Intézetébe küldött, mivel ez nem gyakori betegség."


Ma voltam. Megszúrt az orvos a lábszáramon, szemhéj mozgató izmot, vállamat, hátamat, vádlimat. Egy ilyen szondás tűvel. Illetve elektromos impulzusokat kaptam. Eredmény semmi egyelőre. Kisebb kilengések vannak. Vett vért Kennedy szindrómára. Eredmény nyolc hét múlva. Azt mondta az orvos nagyon ritka 40.000 ből egy. Ez csak rutin vérvétel, valószínűleg nem ez a baj. MRI-k még nem voltak. Kérdeztem hogyan festek? Azt mondta semmi komoly, kisebb eltérések. Szóval nem lettem okosabb. :)

2023. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Én is voltam ENG vizsgálaton, nálam is csak kisebb kilengések voltak... Vérkép oké és nálam nem jött ki a kennedyre semmi:D Most millgammát szedek 2-3 hónapig, aztán vissza kell mennem:D
2023. ápr. 25. 15:54
 25/44 A kérdező kommentje:
Van valami infód azóta?
2023. máj. 23. 23:44
 26/44 A kérdező kommentje:
ha lesz infó írj már:D
2023. júl. 11. 13:31
 27/44 anonim válasza:
100%
Mi okozta? Kiderült?
2023. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Nem igazán, senki nem tud semmit:D Mozog azóta is, bár egyéb hátránya nincs:D
2023. okt. 18. 12:17
 29/44 A kérdező kommentje:
Most küldött be engem is az itteni a Neurologus a ritka betegségek intézetébe, szintén Semmelweis Egyetem... Majd Januárban megyek, de még mindig nem tudja itt se senki, hogy mitől mozog:D Mindenki szétteszi a kezét ez ügyben, neked van valami, mi lett a kennedy szindróma vérvétel eredménye?
2023. nov. 23. 14:38
 30/44 anonim válasza:
100%
kérdező, azóta sem lett jobb?
2023. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!