Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől mozog folyamatosan a...

Mitől mozog folyamatosan a vádlim?

Figyelt kérdés

Történet a következő, nagyjából 2 éve vettem észre, hogy a vádlim és az alsó végtagok, lábfejem is állandó mozgást végez, lábfejen nem igazán látni csak ha nagyon megnézed, viszont a vádlin nagyon látni, nyugalmi állapotban amikor felébredek nagyon mozog, ha kicsit mozgok rajta már nem annyira, de még mindig látni.


Voltam neurologusnál, ahol a magnézium szedését írták elő, fél évig szedtem magnosolf port, semmi nem történt. Voltam háziorvosnál, ahol voltam vérképet is csináltatni, vasam volt nagyon alacsony, GlobiFeres vastablettát szedtem fél évig, ez sem oldotta meg a problémát. Szedtem milgammát szintén rengeteg ideig, az sem oldotta meg. Elmentem másik háziorvoshoz, másik faluba, ahol pedig felírt kálcium pezsgő tablettát illetve kaldyumot (amit eleinte 5 napig naponta szedtem majd heti 2x) + izom lazitót, mondván az ásványi anyagok izzadás formájában távoznak a szervezetemből, ezért a vérkép nem mutatja de közben ott a hiány. Ez sem oldotta meg.


Most próbálok másik orvost keresni, de hátha itt valaki találkozott már ilyennel, és tud tanácsot adni. Egyébként nem fáj, nem érzek semmit csak a mozgás, ha hosszú nadrág van rajtam és hozzáér.


Feltöltöttem egy videót amin láthatjátok, hogy mi is ez pontosan:


[link]


Köszönöm előre is.



#görcs #vádli #izomrángás #Vádli Rángás #Izom mozgás
2022. júl. 18. 20:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ásvány hiány?
2022. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Az lehetséges de melyik? És mivel pótoljam?
2022. dec. 28. 15:32
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=pFyFgi2xEKE&ab_channel=JonWh..


Én is ebben a cipőben járok, a fenti videón nagyon hasonlóak a tünetek. Egyébként tele van a net ilyen videókkal, a betegség neve neuromiotónia. Ha érdekel keress rá neten. Én is remélem nem ez a bajom, de az orvosok az én esetemben is tanácstalanok.

2022. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanígy mozog:D talàn nem ennyire erősen...
2023. jan. 4. 00:36
 15/44 A kérdező kommentje:
Utána néztem hát eléggé kemény dolog ez, elmegyek további kivizsgàlásokra ez ügyben, hátha lesz megoldàs..
2023. jan. 4. 12:05
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam neurológián. Vélemény: Myokymya és lokális kalciumhiány. A labornál hiába volt jó a kalcium, az orvos azt mondta az nem jelent semmit. Egyébként minden más is jó volt, magnézium, kálium stb. Elküldött ENG vizsgálatra valamint hát és derék MRI-re.
2023. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja ENG-re a Semmelweis Egyetem Genomika Medicina és Ritka Betegségek Intézetébe küldött, mivel ez nem gyakori betegség.
2023. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
ENG vizsgàlaton voltam én is, ott nekem minden jò volt.. azt mondtak, hogy nincs kemény kimozgàs. Illetve a labor se mutatott ki semmit. MRI-n nem voltam, de visszamegyek majd a neurologiara, egyenlőre nem tudom hogy mitől lehet... Semmi eredmény idáig.
2023. márc. 18. 17:59
 19/44 anonim ***** válasza:
Alzheimer.
2023. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Alzheimer teljesen más:D
2023. márc. 19. 00:14
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!