Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igénytelenség, ha valaki nem...

Igénytelenség, ha valaki nem naponta fürdik?

Figyelt kérdés

Mi az ami még belefér, és mi nem? Szerinted?


(egy kérdésnél olvastam ezt: "Amúgy 3 nap után nem leszel büdös, nekem a párom van hogy egy héten 1x beáll a zuhany alá, pedig dolgozik mint állat, de nem büdös ő sem.")


Szerintem egyszerűen undorító, attól, hogy nem érzik egymás szagát, mert már hozzászoktak, mások még érzik :S Így már tudom, mitől van annyi büdös ember a buszokon pl :S

Inkább magukra fújnak 1 doboz dezodort, minthogy beállnának zuhany alá 5 percre...


2010. szept. 14. 19:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Milyen szálloda az, ahol nincs fürdőszoba??"

Legtöbbször csak zuhany van. Persze ahol áll, azt fürdőszobának hívják, de kád nincs benne.

2010. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:55

19.51-es vagyok

Miért lennék bajban ha szállodába m,ennék vagy éjjel utaznék?

Mi például Angliából kocsival megyünk haza ami általában 25-27 órába is telik (többször megállunk) Mindig hajnalban indulunk,így indulás előtt mindig lezuhanyzom..Amikor megérkezünk akkor otthon is zuhanyzom..Így nincs gond.Szállodába is járok,és bizony eddig mindenhol voltak zuhanykabinok..Gond ott sem volt.

Sőt voltam Indiában is,és ott is akárhol voltunk elszállásolva ha más nem egy zuhanycső volt ahol lehetett zuhanyozni..

Nem azt mondom,hogy nem volt olyan hogy késő este hulla fáradtan nem feküdtem le fürdés nélkül,de akkor másnap reggel avval kezdtem a napot,hogy zuhanyoztam...

Én személy szerint nem szeretem ha izzadságszagú vagyok,és ugyanúgy nehezen viselem ha mások is azok..

Ha nem is fürdik/zuhanyozik valaki minden nap,akkor is tud egy gyors tisztálkodás csinálni..Tényleg olyan nehéz ez??

2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Emeld már ki a kérdést még egyszer! :D

További véleményeket akarok olvasni!

2010. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Már nem tudom, mivel válaszoltál.. :/
2010. szept. 16. 19:55
 25/25 anonim ***** válasza:
Jó, akkor majd ha lejárt...
2010. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!